Kolory czyli prosta instrukcja obsługi człowieka

KOLORY to niezbędnik do życia wśród ludzi. Opowiada o kluczowych typach zachowań ludzkich, tłumaczy je i przekłada na prostą instrukcję obsługi człowieka. Jest to bezcenna wiedza poprawiająca komunikację, pozwalająca uniknąć wielu nieporozumień, rozczarowań i stresów.

Daje solidny fundament do budowania dobrych relacji z innymi, ale także z samym sobą. Kolory uczą szacunku do różnorodności i akceptacji swoich słabości. Pomagają odnaleźć i rozwijać nasze naturalne talenty.

Dzięki tej książce łatwiej będzie ci podejmować decyzje odnośnie wyboru studiów, pracy, łatwiej będzie ci zadbać o radość i satysfakcję zarówno własną jak i ludzi wokół ciebie. Kolory to także nieoceniona pomoc w biznesie - pomaga nam w rekrutacji, zarządzaniu, w budo waniu zespołów i ich zaangażowaniu, w sprzedaży, innowacyjności.

Co da mi ta książka?

Dzięki tej książce zrozumiesz jakim typem osobowości jesteś, czyli którym kolorem (Czerwony, Zielony, Żółty czy Niebieski)
Poznasz podstawowy podział osobowości ludzkich oraz klucz do pracy z każdą z nich.
Zrozumiesz dlaczego z jednymi się dogadujesz, a z innymi trochę mniej lub w ogóle ;)

KOLORY to niesamowicie zabawny, lekko napisany poradnik z obsługi KAŻDEGO człowieka! Niezależnie czy jesteś Czerwonym wojownikiem, Żółtym gwiazdorem, Zielonym społecznikiem czy Niebieskim ekspertem - ten poradnik jest dla wszystkich i o wszystkich.

Informacje dodatkowe o Kolory czyli prosta instrukcja obsługi człowieka:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Kolory czyli prosta instrukcja obsługi człowieka

Kolory czyli prosta instrukcja obsługi człowieka - opinie o książce

Avatar użytkownika - MagdaKa
MagdaKa
Przeczytane:2023-11-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Książka "Kolory czyli Prosta Instrukcja Obsługi Człowieka" to nieocenione źródło wiedzy,  jeśli chodzi o zrozumienie ludzkiej natury i poprawę relacji międzyludzkich. Autor, Ewa Błaszczak, w sposób klarowny i przystępny opisuje kluczowe typy zachowań ludzkich i tłumaczy je w kontekście "kolorów". Ta prostsza i bardziej przystępna terminologia pomaga czytelnikowi zrozumieć, dlaczego ludzie zachowują się w określony sposób, co z kolei ułatwia budowanie lepszych relacji i unikanie nieporozumień oraz stresów.

Książka daje nam solidny fundament do rozwoju zarówno relacji z innymi, jak i z samym sobą. Poprzez poznanie swojego "koloru", czyli typu osobowości, czytelnik może lepiej zrozumieć, co go naprawdę motywuje i jakie są jego naturalne talenty. To nie tylko pomaga w relacjach międzyludzkich, ale również ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących kariery, studiów i innych aspektów życia.

Warto również zaznaczyć, że książka ma zastosowanie nie tylko w życiu osobistym, ale także w biznesie. Pomaga w procesie rekrutacji, zarządzaniu zespołami, budowaniu zaangażowania pracowników, jak i w aspekcie sprzedaży i innowacji. Jest to zatem poradnik, który ma zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

Niezwykle cennym elementem książki jest to, że autorka nie tylko przedstawia teorie związane z "kolorami" osobowości, ale również dostarcza konkretne przykłady i sytuacje, co sprawia, że czytelnik może je łatwo zrozumieć i zastosować w praktyce. Książka jest napisana w przystępny i lekki sposób, co sprawia, że czyta się ją bardzo przyjemnie.

Ogólnie rzecz biorąc, "Kolory czyli Prosta Instrukcja Obsługi Człowieka" to wartościowa lektura, która pozwoli  lepiej zrozumieć siebie i innych, poprawić komunikację oraz budować lepsze relacje w życiu osobistym i zawodowym. To książka, którą warto polecić zarówno swoim bliskim, jak i osobom w otoczeniu zawodowym. Polecam ją  wszystkim, którzy chcą zgłębić tajniki ludzkiej natury i poprawić jakość swojego życia.

Ewa Błaszczak0
Okładka ksiązki - Zarządzanie w chaosie czyli sukces w biznesie zaczyna się na literę Z: zaufanie, zespół, zaangażowanie, zmiana, zwinność

Oto przewodnik po zarządzaniu w XXI wieku Oto książka dla prawdziwych liderów. Niekoniecznie prezesów, dyrektorów czy kierowników...

Mówmy do siebie jak ludzie. Komunikacyjny detoks
Ewa Błaszczak0
Okładka ksiązki - Mówmy do siebie jak ludzie. Komunikacyjny detoks

Komunikacja (nie)toksyczna   Nikt nie żyje w społecznej próżni. W każdym razie nikt nie powinien w niej żyć. Człowiek to istota społeczna, która do zdrowego...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung