Kolacja z Jaredem Woolfem

Osiemnastoletnia Rose Heller miała dwa marzenia: pomagać ludziom i poznać swojego idola, Jareda Woolfa. Dzięki najlepszej przyjaciółce, która zgłosiła ją do programu Kolacja z idolem, dostała szansę na spełnienie jednego z nich.

Gdy udaje jej się spotkać z popularnym muzykiem, dziewczyna przekonuje się, że świat, w którym żyje Jared Woolf, jest zupełnie różny od jej wyobrażeń. Kolacja nie przebiega tak, jakby dziewczyna sobie tego życzyła. Po zakończeniu show, Rose, z mieszanymi uczuciami wraca do swojego dawnego życia i podejmuje upragnione studia.

Jared Woolf, młody gwiazdor rocka, ma wszystko, o czym tylko zamarzy, a jednak nie jest szczęśliwy. Gdy po premierze jednego ze swoich przebojów, zostaje oskarżony o stworzenie plagiatu, jego kariera wisi na włosku. Na domiar złego ulega wypadkowi samochodowemu, po którym popada w jeszcze większą apatię.

Jego managerka i przyjaciółka, Katherine, stawia warunek, albo Jared zgodzi się poddać psychoterapii i wróci na właściwe tory, albo ona przestanie się zajmować jego karierą. Woolf zgadza się, ale stawia swoje żądania. Chce, żeby jego psychoterapeutką została Rose Heller, dziewczyna, którą poznał przed laty podczas telewizyjnego show.

Czy Rose pamięta jeszcze o swoim nastoletnim zauroczeniu i będzie w stanie uleczyć poranionego Jareda Woolfa?

Informacje dodatkowe o Kolacja z Jaredem Woolfem:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2023-06-16

Kup książkę Kolacja z Jaredem Woolfem

Kolacja z Jaredem Woolfem - opinie o książce

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2023-07-03, Ocena: 5, Przeczytałem,

To moje drugie spotkanie z twórczością autorki, poprzednio czytałam książkę "Żyć jest lepiej" , która bardzo mi się podobała, dlatego postanowiłam ponownie sięgnąć po powieść Agnieszki. Tym razem w moje ręce trafiła książka - "Kolacja z Jaredem Woolfem", która bardzo zainteresowała mnie swoim opisem i zachwyciła piękną, graficzna okładką. W książce znajdziemy motyw muzyczny, który ja osobiście bardzo lubię. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny co sprawia, że historię Rose i Jareda czyta się niesamowicie szybko, ja pochłonęłam ją w jedno popołudnie i nie odłożyłam póki nie przeczytałam ostatniego zdania. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona, przemyślana i równie dobrze poprowadzona, a bohaterowie świetnie wykreowani. To postaci niesamowicie prawdziwe, takie z którymi śmiało moglibyśmy się utożsamić w wielu kwestiach, podzielając podobne troski i dylematy oraz takie, które moglibyśmy spotkać w rzeczywistości. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się borykają, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Tak naprawdę oboje od pierwszych stron zaskarbili sobie moją sympatię i z dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem śledziłam ich relację. Została ona naprawdę w niesamowity sposób przedstawiona, wszystko toczyło się swoim niespiesznym rytmem, pozwalając Czytelnikowi skupić się na gestach, słowach i odczuciach głównych postaci. Autorka w swojej powieści porusza wiele istotnych, życiowych i ponadczasowych kwestii: depresja, samoakceptacja, poczucie własnej wartości, niezrozumienie, samotność, które wywołują ogrom skrajnych emocji. Wielokrotnie czytając niektóre opisy miałam ochotę "wejść" do tej książki i przytulić Rose, wesprzeć Jareda i zapewnić ich, że jeszcze wszystko będzie dobrze. Naprawdę mocno im kibicowałam. "Kolacja z Jaredem Woolfem" to emocjonująca, miejscami poruszająca i wartościowa historia pełna życiowych mądrości, doświadczeń i prawd. To opowieść o zaufaniu, poszukiwaniu siebie, poszukiwaniu szczęścia, akceptacji i miłości. Ta historia z pewnością skłania do głębszych przemyśleń oraz daje nadzieję na lepsze jutro! Cudownie spędziłam czas z tą książką i jej bohaterami. Czekam już na kolejne powieści spod pióra Agnieszki! Polecam!

Rose jest fanką jednego z wokalistów amerykańskiej kapeli, cóż śledzi ich poczynania praktycznie od początku istnienia i naprawdę go uwielbia.. niespodziewanie ma szansę poznać swojego idola dzięki prezentowi od swojej najlepszej przyjaciółki... Och taka przyjaciółka to prawdziwy skarb, skoro zna nasze największe marzenia! ?. Dziewczyna nawet udaje się na wymarzoną kolację z Jaredem jednak nie jest tak jakby chciała i zupełnie nie tak jak sobie ją wyobraziła... ale mimo wszystko spełniła swoje marzenie.
A potem stała się terapeutka, od zawsze chciała pracować w tym zawodzie, i czuje się spełniona, aż do momentu kolejnego zlecenia.. którego totalnie się nie spodziewała, stanie ona bowiem przed ogromnym wyzwaniem zawodowym.. Czy jest na to gotowa? Czy podoła tego musicie się przekonać już sami!

Książka jest napisana lekkim i przyjemnym językiem, dzięki czemu szybko się ją czyta i robi się to z prawdziwą przyjemnością.. Dodatkowo ten amerykański klimat, który przenosi nas do innego wymiaru niemal bajkowego, aczkolwiek.. tematy tutaj poruszane nie są tylko cukierkowe.. ogromną rolę odgrywa tutaj tematyka samotności ... ogromny plus dla Autorki za to, że poruszyła też głębsze tematy I pokazała nam świat sławy też w innej odsłonie.
To moje drugie spotkanie z piórem Autorki i choć tematyka jest zupełnie inna to po raz kolejny jestem bardzo zadowolona! Z przyjemnością będę Wam polecać to nazwisko ?

No i te przepiękne Wydanie ach moje gratulacje @agnieszka.karecka i @wydawnictwoendorfina ?

Never say never
Agnieszka Karecka0
Okładka ksiązki - Never say never

Życie szesnastoletniej Lisy Andrews wywraca się do góry nogami, gdy jej matka umiera, a ona sama ma trafić pod opiekę ojca (menadżera gwiazd), który porzucił...

Po drugiej stronie jeziora. Część II
Agnieszka Karecka0
Okładka ksiązki - Po drugiej stronie jeziora. Część II

Jak wysoką cenę jesteś w stanie zapłacić za wolność? Mia podjęła decyzję – nie chce wracać do prawdziwego świata, z którego pochodzi. Zamiast...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;