O seksie i zdrowiu - bez tabu

Uprawiasz seks? A więc temat chorób przenoszonych drogą płciową dotyczy też Ciebie.

Niezależnie od intensywności życia erotycznego i liczby partnerów prędzej czy później każdy z nas coś złapie. Mimo to wokół ZPDP narosło tyle wstydu, że trudno o otwartą i merytoryczną rozmowę.

A przecież zdrowie nie może być tematem tabu.

Ponad 80% aktywnych seksualnie osób złapie wirusa brodawczaka ludzkiego HPV. Niemal jedna ósma mieszkańców USA cierpi z powodu wirusa opryszczki.

W swojej książce Ina Park, lekarka, badaczka, edukatorka seksualna i ekspertka w dziedzinie ZPDP, po ludzku, bez oceny odpowiada na pytania, które boimy się zadać ginekologom.

Jak powinna pachnieć wagina? Czym są sieci seksualne i jak wpływają na ryzyko infekcji? Czy warto się szczepić przeciwko HPV?

ZPDP to nie tylko ból, dyskomfort i wstyd. Nieleczone infekcje mogą skutkować bezpłodnością, komplikacjami w ciąży, a nawet nowotworami. Co zrobić, jeśli - niczym nieproszeni goście - pojawią się w naszej sypialni?

W czasach pseudonauki, mitów i braku rzetelnej edukacji seksualnej poszukiwanie wiedzy to wyraz odpowiedzialności za siebie i innych.

Dowiedz się, jak kochać się zdrowo, i ciesz się seksem bez obaw.

Informacje dodatkowe o Kochaj się zdrowo. Pierwsza książka o chorobach przenoszonych drogą płciową, której nie musisz się wstydzić:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-07-28
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Tagi: Rodzina i zdrowie bóg

Kup książkę Kochaj się zdrowo. Pierwsza książka o chorobach przenoszonych drogą płciową, której nie musisz się wstydzić

Kochaj się zdrowo. Pierwsza książka o chorobach przenoszonych drogą płciową, której nie musisz się wstydzić - opinie o książce

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;