KSIĄŻKA DLA WSZYSTKICH,

KTÓRZY KIEDYKOLWIEK KOCHALI

Dlaczego ludzie zdradzają?

I dlaczego robią to nawet wtedy, gdy są w szczęśliwych związkach?

Jakie są przyczyny zdrady i czy można się przed nią uchronić?

I wreszcie, jak sprawić, by stała się szansą na wzmocnienie relacji?

Na te i inne pytania Esther Perel odpowiada w swojej kultowej książce, która została przetłumaczona na prawie 30 języków, i stała się jedną z klasycznych pozycji zarówno w domach, jak i w gabinetach terapeutycznych na całym świecie.

Autorka, znakomita terapeutka przygląda się przyczynom i skutkom zdrady i analizuje ją jako sytuację, która nie tylko dotyczy zdradzonego i zdradzającego, ale również dotyka i rzutuje na życie ludzi z ich otoczenia. Perel przekonuje przy tym, że nie trzeba przejść przez zdradę, żeby ją zrozumieć - i pozwala spojrzeć na nią z perspektywy trzech stron.

Ta książka podpowiada jak przetrwać największy kryzys w związku, nie tracąc przy tym poczucia własnej wartości.

Mądra, wrażliwa i otwierająca lektura, która daje szansę na wzmocnienie relacji i odzyskanie siebie po zdradzie.

Prowokująca do myślenia i kluczowa dla par, które zmagają się z problemem niewierności.

,,Publishers Weekly"

Gdyby wasze małżeństwo przechodziło kryzys, chcielibyście, żeby pomogła wam Esther Perel.

,,The Guardian"

Niekonwencjonalne spojrzenie na zdradę.

,,Associated Press"

Informacje dodatkowe o Kocha, lubi, zdradza. Nowe spojrzenie na problem wierności i niewierności w związku:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2024-04-10
Kategoria: Poradniki

Tagi: Psychologia popularna Przewodniki turystyczne

Kup książkę Kocha, lubi, zdradza. Nowe spojrzenie na problem wierności i niewierności w związku

Inteligencja erotyczna
Esther Perel0
Okładka ksiązki - Inteligencja erotyczna

Czy namiętność w długotrwałym związku jest możliwa? Dlaczego po latach stygnie, choć ludzie wciąż się kochają? Dlaczego przyjście na świat dziecka tak...

Kocha, lubi, zdradza. Nowe spojrzenie na problem wierności
Esther Perel0
Okładka ksiązki - Kocha, lubi, zdradza. Nowe spojrzenie na problem wierności

Miłość i relacje są dzisiaj mniej trwałe niż kiedykolwiek. Jak sprawić, by nasz związek przetrwał pomimo czających się pokus i zagrożeń? Czym jest zdrada...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska