Kobieta z klasą. Poradnik

Wygląd zewnętrzny kobiety zawsze wywołuje efekt, niezależnie od tego, czy ona tego chce czy nie. Jej prezencja dużo o niej mówi. Swoim sposobem ubierania się i zachowaniem kobieta pokazuje światu, co ma w swoim wnętrzu. Zawsze jest to dla niej pierwszą i najbardziej bezpośrednią formą wyrażenia siebie samej. Wygląd osobisty mówi o niej i definiuje ją. Właściwy cel ubierania się związany jest ze świadomością własnej godności. Idealną intencją jest: poprzez swój ubiór podkreślać własną godność jako niepowtarzalnej osoby stworzonej przez Boga oraz starać się ofiarować osobom z naszego otoczenia dar w postaci przyjemnego wyglądu. O tym, jak to zrobić, przeczytamy w tej książce.

Informacje dodatkowe o Kobieta z klasą. Poradnik:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2014 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Kobieta z klasą. Poradnik

Kobieta z klasą. Poradnik - opinie o książce

Kobieta z klasą ma własny styl ubierania się. Książka o tym jak się ubierać, czym kierować się przy wybieraniu ubrań, jak dobierać kolory i dodatki. Co to znaczy być elegancką kobietą? Jak ubierać się na specjalne okazje i jak kupować ubrania. Na koniec co nieco o makijażu, fryzurach, wyglądzie dłoni i paznokci, perfumach oraz o wpływie mody na społeczeństwo.

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung