Known from Snow

Felicity Mistlee co roku czeka na zimę, bo wtedy znowu może poczuć śnieg pod nartami a na twarzy powiew zimnego, górskiego powietrza. Teraz, kiedy właśnie skończyła szkołę średnią, postanawia zostać wolontariuszem na austriackich stokach narciarskich. Wszystko zapowiada się genialnie, ale niestety jej plany rozsypują się w drobny mak. Neo Harrison – król tamtejszych stoków, zawodowy snowboardzista – przypadkiem wjeżdża w dziewczynę, powodując wypadek.

Chłopak, dla którego do tej pory liczyło się tylko szpanowanie na stoku, alkohol i imprezy, pierwszy raz w życiu jest załamany. Przez swoją nieuważność wyrządził niewyobrażalnie wielką krzywdę, i to nie sobie, a komuś. W jednym momencie jego świat się zmienia i nie liczy się już deska, a brązowowłosa dziewczyna o zielonych oczach. Jednak czy Felicity jest w stanie wybaczyć komuś, kto odebrał jej jedyne źródło szczęścia, którym była możliwość realizowania swojej pasji?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej piętnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Known from Snow:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-11-22
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Known from Snow

Known from Snow - opinie o książce

Avatar użytkownika - AprilGirl1996
AprilGirl1996
Przeczytane:2024-01-02, Ocena: 2, Przeczytałam,

Książka z wielkim potencjałem... niestety niewykorzystanym. Dosłownie wszyscy bohaterowie są nieznośni, nieracjonalni.. naprawdę nie da się ich darzyć jakąkolwiek sympatią. Zachowania zwłaszcza głównych bohaterów niezwykle toksyczne i nie logiczne. Do tego strasznie dużo zbędnych wulgaryzmów.. Ta książka to jedna wielka czerwona flaga.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka