Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać? Masz wrażenie, że kręcisz się w kółko, próbujesz na różne sposoby, przez jakiś czas nawet idzie dobrze, ale prędzej czy później i tak utykasz?

Jeśli tak - to Karty Zmiany są dla Ciebie. To skuteczne narzędzie, które poprowadzi Cię krok po kroku tam, gdzie chcesz i ułatwi realizację Twoich celów oraz planów.

Karty sprawdzą się zarówno dla profesjonalistów pracujących w zawodach pomocowych, jak i dla osób na ścieżce rozwojowej. Skorzystaj z mojego doświadczenia, daj się poprowadzić kartom i oszczędzaj swój cenny czas.

Jak skorzystasz?

dowiesz się jak, krok po kroku, przejść proces zmiany tak, by zakończył się sukcesem

poczujesz więcej odwagi i pewności siebie w realizowaniu swoich celów

zyskasz więcej spokoju, dzięki czemu łatwiej będzie Ci świadomie zarządzać proces zmiany

zobaczysz, co powoduje, że utykasz, a co wspiera Twój rozwój, jeszcze lepiej poznasz siebie

nauczysz się, jak oswajać zmianę i brać za nią odpowiedzialność

przestaniesz tkwić w bezruchu, poczujesz motywację i (w końcu) ruszysz z miejsca

unikniesz błądzenia, frustracji i zaoszczędzisz mnóstwo czasu

jako specjalista zyskasz skuteczne i uniwersalne narzędzie do pracy z klientem

Dla kogo?

dla osób, które chcą się rozwijać, iść do przodu i korzystać z życia w obszarze prywatnym i zawodowym

dla terapeutów, psychologów, coachów i specjalistów zawodów pomocowych, pracujących z klientami, zarówno indywidualnie jak i grupowo

dla osób w trakcie i po zakończeniu terapii, jako narzędzie podtrzymujące jej efekty

Co znajdziesz w środku?

70 kart, na które składają się 4 talie:

przygotowanie do zmiany

proces zmiany

utrwalenie zmiany

wspierające myśli na każdy dzień zmiany

Dodatkowo w zestawie znajdziesz praktyczny notatnik do pracy z kartami. (przy kartach drukowanych)

Jak używać kart?

ponieważ zmiana to proces, przechodź przez niego krok po kroku, zgodnie z kolejnością kart

używaj notatnika, zapisuj odpowiedzi na pytania z kart, oraz swoje wnioski, odczucia i refleksje

kiedy przyjdziesz już przez wszystkie karty, wracaj do nich losując intuicyjnie

jeśli potrzebujesz wsparcia - napisz wiadomość albo umów się na konsultacje

Dlaczego powstały Karty Zmiany?

Inspiracją do stworzenia kart były spotkania z klient(k)ami, zgłaszającymi się na konsultacje, bo chcą zmiany. Zaobserwowałam, że pewne elementy powtarzają się i wtedy zrodził się pomysł, by stworzyć narzędzie dostępne na co dzień. Karty zawierają najbardziej użyteczne i sprawdzone strategie, dzięki czemu Ty możesz uniknąć błądzenia, frustracji i zaoszczędzić czas.

Zmiana to rozwój, a rozwój to życie. Żyj pełniej.

OPINIE:

Cudowne karty, wymagające chwili zatrzymania i uwagi. Konkretne ćwiczenia i pytania są bardzo pomocne i dają poczucie bezpieczeństwa w procesie. Piękna podróż do siebie. Polecam!

Każda karta otwiera przed nami drzwi do zmiany, szanując naszą gotowość na ,,tu i teraz", oferując przestrzeń na eksperymentowanie, możliwość popełnienia błędu i zostawiając nam decyzyjność: czy jesteśmy gotowi przez te drzwi przejść?

Kiedy zaczęłam (naprawdę) się wczytywać oraz wykonywać te ćwiczenia to poczułam (dziwną) ulgę w środku. Zrozumiałam, że one naprawdę mają moc zmiany.

Informacje dodatkowe o Karty Zmiany. Bo w życiu masz to, na co się odważysz. Twoja droga do świadomego życia:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2024-07-15
Kategoria: Poradniki

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty Poradnictwo zawodowe sukces i kariera

Kup książkę Karty Zmiany. Bo w życiu masz to, na co się odważysz. Twoja droga do świadomego życia

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski