reklama

Jurassic World 2. Niezwykła kolorowanka

Poznaj dinozaury nowego filmu ,,Jurassic World: Upadłe królestwo". Koloruj najwspanialsze okazy z Jurassic World. Na 32 stronach znajdziesz między innymi welociraptory, indoraptory, T. rexy, pterandodony, mozazaury, apatozaury, stegozaury, triceratopsy, gallimimy, barynoksy, karnotaury, stygimolochy, ankylozaury i wiele innych! Łap za kredki i dodaj przerażających kolorów tym niebezpiecznym stworzeniom!

Informacje dodatkowe o Jurassic World 2. Niezwykła kolorowanka:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-03-10,

POKOLORUJ DINOZAURY

Pisałem o tym przy okazji omawiania „Stwórz rapotra”, powtórzę znów. Jako dziecko uległem modzie na dinozaury wywołanej filmem Spielberga "Park Jurajski". Teraz, ćwierć wieku później, kiedy na ekrany kin wchodzi piąta odsłona serii, trudno mówić o takiej popularności wymarłych gadów, ale cykl nadal dobrze się sprzedaje. I jak każdemu hitowi, towarzyszy mu wiele dodatków, a jednym z nich jest ta właśnie, całkiem udana kolorowanka.

Ponieważ trudno w tym wypadku mówić o konkretnej treści, pozwólcie, że powtórzę to, co pisałem o fabule filmów przy okazji omawiania pozycji „Stwórz raptora”. A zatem: Cała historia zaczęła się od tego, że pewien naukowiec znalazł sposób na sklonowanie dinozaurów. Tak narodził się Jurajski Park, swoiste zoo z dinozaurami, zanim jednak świat mógł zyskać do niego dostęp, doszło do tragedii, która przekreśliła istnienie parku. Przynajmniej do czasu, po wielu latach kolejni naukowcy i potentaci biznesowi zdołali jednak opanować problemy i stworzyć w pełni funkcjonujący Jurassic World. Jak się możecie domyślić, także tu pojawiły się problemy, atrakcja turystyczna została zamknięta, ale dinozaury przetrwały. I teraz grozi im wybuch wulkanu...

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/06/jurassic-world-2-niezwyka-kolorowanka.html

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung