reklama

Szukasz naturalnego sposobu, aby wyglądać młodziej i czuć się zdrowiej?

Poznaj jogę twarzy według autorskiej metody Danielle Collins - czołowej ekspertki w tej dziedzinie.

To innowcyjny program składający się z ćwiczeń i masażu. Ich regularne stosowanie sprawi, że twoja skóra wygładzi się i ujędrni. To także praktyczne ćwiczenia, porady zdrowotne oraz inspirujące wskazówki dotyczące stylu życia, diety i pielęgnacji skóry.

Wystarczy pięć minut dziennie, by zyskać promienny i młody wygląd, poczuć się znakomicie i pięknie wyglądać każdego dnia - bez względu na to, ile masz lat.

Odkryj moc jogi twarzy!

Danielle Collins jest czołową ekspertką w dziedzinie jogi twarzy, nauczycielką jogi, propagatorką zdrowego odżywiania i osiągania dobrobytu za pomocą technik holistycznych. Danielle od lat dzieli się swoją pasją: uczy, pisze, podróżuje, występuje w programach telewizyjnych. Jej techniki prezentowane były na łamach popularnych magazynów, takich jak ,,Vogue", ,,Harper's Bazaar" czy ,,The Daily Mail". Na całym świecie jej metody uczy już ponad 500 instruktorów.

Informacje dodatkowe o Joga twarzy. Proste ćwiczenia i inspirujące wskazówki, jak być piękną i promienną:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2020-11-12
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Face Yoga

Kup książkę Joga twarzy. Proste ćwiczenia i inspirujące wskazówki, jak być piękną i promienną

Joga twarzy. Proste ćwiczenia i inspirujące wskazówki, jak być piękną i promienną - opinie o książce

Avatar użytkownika - Moniskaczyta
Moniskaczyta
Przeczytane:2020-12-28, Ocena: 4, Przeczytałam,

edyna joga, którą mogę ćwiczyć bez wykręcenia sobie kończyn.

"Joga twarzy" to książka, która wzbudziła moje zainteresowanie i bardzo mi się podobała podobała. Świetnie się ją czyta. Znajdziecie w niej porady na zdrowy i promienny wygląd, ale nie tylko. Posiada również obrazki z masażami twarzy, jak pozbyć się zmarszczek mimicznych, takich jak "kurze łapki" lub jak pozbyć się drugiej brody. Mi na pewno się one przydadzą i chętnie je wypróbuję.

Lubicie takie książki??

Joga twarzy. Naturalny sposób na zdrowy i promienny wygląd
Danielle Collins0
Okładka ksiązki - Joga twarzy. Naturalny sposób na zdrowy i promienny wygląd

Szukasz naturalnego sposobu, aby wyglądać młodziej i czuć się zdrowiej? Poznaj jogę twarzy według autorskiej metody Danielle Collins - czołowej...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski