UCZ SIĘ WIARY OD DZIECI!

Jezus przykazał nam, żebyśmy stawali się jak dzieci, to znaczy - zaufali Mu w stu procentach i polegali nie na swoich umiejętnościach, ale na Jego mocy, która może zmieniać rzeczywistość. Przeczytaj wyjątkowe opowieści o najmniejszych, którzy zaufali Jezusowi, zaskakując swoją wiarą wielu dorosłych. Potężne cuda, uzdrowienia, nawrócenia - to wszystko wydarzyło się naprawdę dzięki prostym modlitwom i potędze Bożej łaski.

Na przemian traciłam i odzyskiwałam świadomość, zanim moje serce wreszcie zabiło po raz ostatni. Umarłam. Gdy mój duch oddzielił się od ciała, usłyszałam szloch mamy przebijający się przez warstwy odległych ech. Wróciła ze spotkania grupy biblijnej, gdzie wyjaśniono jej, jak się za mnie modlić. (...) Za sprawą Jego jednego dotyku moja śmiertelna choroba cofnęła się. On sam jedną komendą uspokoił moją burzę. Potrzeba wieczności, by Mu podziękować.

fragment

Informacje dodatkowe o Jezus mówił dziś do mnie. Historie cudownych spotkań dzieci z Jezusem i aniołami:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2017-11-24
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Jesus Talked to Me Today. True Stories of Childrens Encounters with Angels, Miracles, and God

Kup książkę Jezus mówił dziś do mnie. Historie cudownych spotkań dzieci z Jezusem i aniołami

Jezus mówił dziś do mnie. Historie cudownych spotkań dzieci z Jezusem i aniołami - opinie o książce

Spotkania z Jezusem
James Stuart Bell0
Okładka ksiązki - Spotkania z Jezusem

,,Kiedy patrzyłam w zdumiewające oczy Chrystusa - nie potrafię nawet powiedzieć, jakiego były koloru - dotarło do mnie, jak całkowicie mój Zbawca troszczy...

James Stuart Bell0
Okładka ksiązki - Aniołowie, cuda i niebiańskie spotkania. Prawdziwe historie i niezwykłe wydarzenia

Czy wierzysz w to, że czuwa nad tobą anioł? Czy wierzysz, że nawet w największych kłopotach nie jesteś sam? Czy wierzysz w cuda? Zobacz, jak działa Bóg...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski