Jedyna taka noc

DOM NA GWIAZDKĘ
Kiedy mężczyzna wraca po dziesięciu latach do rodzinnego miasteczka i pragnie spotkać się ze swoją młodzieńczą miłością, zawsze towarzyszą temu wielkie emocje. Jason Law zdobył międzynarodową sławę jako świetny reporter wojenny. Zjeździł pół świata, ale dotąd nie spotkał kobiety, z którą chciałby się ożenić. Faith nigdzie nie ruszyła się z miasteczka ale jest już po rozwodzie i ma dziesięcioletnią córeczkę. Czy magiczna noc wigilijna - jedyna taka noc w roku - sprawi cud i tych dwoje wreszcie zrozumie, że ich miłość ciągle trwa ?

NICZEGO WIĘCEJ NIE PRAGNĘ
Mac Taylor samotnie wychowuje swoich sześcioletnich bliźniaków. Zbliżają się kolejne święta Bożego Narodzenia i nagle chłopcy wyjawiają swoje marzenie: pragną otrzymać na Gwiazdkę dwa rowery i... mamusię! Powinna być blondynką, kochać dzieci i zwierzęta, a ponadto umieć piec ciasteczka. Nell Davis, ich nowa nauczycielka muzyki, spełnia wszystkie te warunki i chłopcy zakochują się w niej od pierwszego wejrzenia. Oni - tak, ale nie ich tata, który nie ma czasu na romanse...

Informacje dodatkowe o Jedyna taka noc:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2008-11-14
ISBN: 978-83-238-6746-3
Tytuł oryginału: All I want for Christmas; Home for Christmas
Język oryginału: j.angielski
Tłumaczenie: Anna Mara Szczepańska

Kup książkę Jedyna taka noc

Jedyna taka noc - opinie o książce

"Jedyna taka noc" to zbiór dwóch opowiadań "Niczego więcej nie pragnę" i "Dom na gwiazdkę". W obu autorka zawarła magię świąt Bożego Narodzenia, czasu kiedy dzieją się cuda, a magia jest wręcz wyczuwalna w powietrzu. Książka jest bardzo pozytywna i nastrojowa, chociaż mamy dopiero listopad i do świąt zostało sporo czasu to Nora Roberts podarowała mi je już teraz. Naprawdę miło mi się czytało "Jedyna taka noc". Polecam, nie tylko w okresie świątecznym. Fajnie, że tym razem to na facetach skupiają się opowiadania.
W książce znajdziemy dwa opowiadania, które wzruszają, jak i bawią. Bohaterowie to ludzie z krwi i kości, którzy pragną miłości, bezpieczeństwa i rodziny - jak to w życiu. Świetna książka na odprężenie.
Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2014-08-31,
Książka zawierająca dwa opowiadania świadczące o magii świąt Bożego Narodzenia. Pierwsze "Dom na gwiazdkę" ukazuje, że miłość trwa mimo przeciwności losu. Po dziesięcioletniej rozłące znów można się spotkać i wieść szczęśliwe życie. Drugie "Niczego więcej nie pragnę" przedstawia spełniające się marzenie bliźniaków, których wychowaniem zajmuje się ojciec. Pragną mamy i dwóch rowerów. Po przeczytaniu można by tylko stwierdzić: I jak tu nie wierzyć w magię świąt
Avatar użytkownika - karma1
karma1
Przeczytane:2019-01-18, Ocena: 6, Przeczytałam,

Książka opisująca dwie wzruszające opowieści o miłości , rodzinie , tęsknicie i o Świętach które są bardzo ważne dla bohaterów książki. Fantastyczna wyciskająca niejedna łzę.

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2017-12-24, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017, Świąteczne 2017,

Dwa piękne opowiadania o sile marzeń i uczuć. Pokazujące, że w Święta Bożego Narodzenia miłość i nadzieja rodzą się na nowo. Przekonujące, iż wiara - nie tylko dzieci - może rzeczywiście czynić wielkie i małe cuda. Dobra lektura nie tylko w świąteczny czas.

Avatar użytkownika - dona
Przeczytane:2015-03-18, Ocena: 4, Przeczytałam,
Gra uczuć
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Gra uczuć

Gra o miłość Scenarzysta Booth DeWitt ma za sobą nieudane małżeństwo z bezwzględną i cyniczną gwiazdą filmową. Zraniony, pisze scenariusz, w którym...

W blasku reflektorów
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - W blasku reflektorów

Powieść o olśniewającym talencie i niezwykłej artystycznej pasji rodzeństwa z klanu OHurleyów. Kłamstwa i tajemnice. Cyniczny dziennikarz Dylan Crosby...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung