reklama

Jak zerwać z cukrem

Problemów z odżywianiem i wagą nie rozwiąże ani silna wola, ani kolejna modna dieta - odpowiedzią jest zerwanie z cukrem. Molly Carmel, terapeutka specjalizująca się w zaburzeniach żywienia, podpowiada, jak w 66 dni odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Dzięki tej książce poznasz kompletny plan posiłków ułatwiający przejście na dietę bezcukrową, a także siedem afirmacyjnych obietnic, które pozwolą przerwać cykl naprzemiennych diet i objadania się.

Ten poradnik to mapa ze wskazówkami, których będziesz w stanie się trzymać. Dzięki niej wreszcie stracisz niepotrzebne kilogramy i odnajdziesz drogę do prawdziwej wolności.

Informacje dodatkowe o Jak zerwać z cukrem:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2020-10-14
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Jak zerwać z cukrem

Jak zerwać z cukrem - opinie o książce

Książka, w której pokładałam duże nadzieje. Czekała cierpliwie na moim stosie hańby i miałam nadzieję, że uda się nauczyć czegoś nowego.

I nie chodzi o to, żeby zerwać z cukrem, bo deficyt w sklepach 😅 tylko dlatego, że on nic dobrego do zdrowia nie wnosi.

Zmęczyła mnie ta książka i nawet nie przeczytałam jej w całości, za dużo tekstu. Rozciągnięte to na opisy, które można by streścić i na pewno byłoby lepszym odbiorem dla czytelnika. Są tutaj również historie osób, które borykały się z problemem cukrowym.
Przeczytałam może z 2 i żadna nie przemówiła do mnie.

No nic. Trudno. Ja nie dowiedziałam się z niej nic odkrywczego. Miłości nie będzie. A z cukrem zobaczymy.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski