Jak skutecznie opanować język obcy?

Szybka i efektywna nauka języka obcego zgodna z typem inteligencji

Poradnik prezentuje autorskie oraz sprawdzone w praktyce metody i techniki nauki języka obcego posegregowane w oparciu m.in. o teorię inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Zamieszczony w książce test na rodzaj inteligencji pozwoli na stworzenie skutecznego planu nauki dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Autorka podpowiada, jak raz na zawsze pokonać barierę językową. Praktyczne wskazówki pomogą z powodzeniem opanować gramatykę,uczyć się słówek szybciej niż dotąd, rozwinąć umiejętność rozumienia ze słuchu oraz rozumienia tekstu czytanego. Przy każdej z opisanych technik znajdują się ikonki, które pomogą wybrać najlepsze dla siebie metody, tak aby nauka języka była efektywna, szybka i przyjemna.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

- pomaga ułożyć skuteczny program nauki dostosowany do własnych preferencji i możliwości

- prezentuje różnorodne sposoby na efektywną naukę języka posegregowane pod kątem poszczególnych typów inteligencji na podstawie m.in. teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera

- przedstawia techniki motywujące do nauki i pozwalające wykorzystać każdą wolną minutę na doskonalenie znajomości języka

Książka ukazała się wcześniej pod tytułem Jak szybko opanować język obcy?

Informacje dodatkowe o Jak skutecznie opanować język obcy? :

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2020-07-15
Kategoria: Poradniki

Tagi: Samodzielna nauka w domu bóg

Kup książkę Jak skutecznie opanować język obcy?

Jak skutecznie opanować język obcy? - opinie o książce

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski