reklama

Jak być wspaniałym tatą

Bycie rodzicem to najtrudniejsze zadanie na świecie. A bycie "doskonałym" rodzicem wydaje się wręcz niemożliwe!
Nie ma żadnej szkoły, która nauczyłaby cię, jak to się robi. To doświadczenie, które nabyć można jedynie w sposób empiryczny. Ale warto przyswoić sobie jak najwięcej informacji dotyczących tego, co może cię spotkać, jak i tego, czego na pewno doświadczysz.
Autor , posługując się językiem dnia codziennego, przekształcił złożone idee w praktyczne wskazówki, które każdy z ojców może wcielić w życie w procesie wychowawczym. Jest to kompendium wiedzy o tym, jak być wartościowym ojcem dla swojego dziecka - od momentu poczęcia, aż po osiągnięcie przez nie pełnoletniości i w dorosłym życiu.
Ian Bruce - od ponad piętnastu lat profesjonalny doradca, trener i autor podręczników - pomaga ludziom na całym świecie osiągać założone cele i cieszyć się z sukcesów na najwyższym poziomie: w karierach zawodowych, finansach, związkach i - oczywiście! - w rodzicielstwie.

Informacje dodatkowe o Jak być wspaniałym tatą:

Wydawnictwo: Vesper
Data wydania: 2010-10-01
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak być wspaniałym tatą

Jak być wspaniałym tatą - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2018-05-30, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam, 52 (70) książki 2018,

Ostatnia z serii książek o wspaniałych rodzicach. Tym razem skierowana do ojców i dotyczy praktycznie całego okresu wychowywania dziecka. Porażająca ilość określeń "wspaniały tata" zawarta w tekście wywoływała uśmiech na mojej twarzy, lecz z czasem była drażniąca. Porady tu zawarte czasami są banalne, czasem jednak przydatne. Fajne są podsumowania na końcu każdego rozdziału, dzięki którym mozemy szybko usystematyzować zebrane wiadomości.

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung