W czasach gdy nie istniały rozgłośnie radiowe ani stacje telewizyjne, natomiast prasa codzienna docierała regularnie głównie do mieszkańców miast, a więc do mniejszości ówczesnej ludności ziem polskich, rolę powszechnie dostępnego komunikatora pełniły karty pocztowe. Miały one także funkcję propagandową, informacyjną, rozrywkową, a nawet oświatową. Wybór takich właśnie kart pocztowych z okresu pierwszej wojny światowej stał się podstawą tej publikacji. Autor zwrócił szczególną uwagę na wątki i z

Informacje dodatkowe o I wojna światowa na starych pocztówkach Der Erste Weltkrieg auf alten Postkarten:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:

Kup książkę I wojna światowa na starych pocztówkach Der Erste Weltkrieg auf alten Postkarten

I wojna światowa na starych pocztówkach Der Erste Weltkrieg auf alten Postkarten - opinie o książce

Szkice syberyjskie Feliksa Lachowicza
Piotr Galik0
Okładka ksiązki - Szkice syberyjskie Feliksa Lachowicza

Publikacja zawiera bogaty zbiór niepublikowanych dotąd i w znaczniej części nigdy niewystawianych rysunków i akwarel drohobyczanina Feliksa...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung