I Wanna Fall. Bright Side

Tom 1 cyklu Die

Lea Shelton wraz z bratem bliźniakiem i najlepszą przyjaciółką wyjeżdża na studia do Nowego Orleanu. Ma nadzieję, że w końcu uwolni się spod kontroli nadopiekuńczej matki pragnącej mieć wpływ na każdy aspekt jej życia.

Dziewczyna szybko wpada w wir nowych znajomości i imprez. Na jednej z nich, zorganizowanej w miejscu, gdzie odbywają się nielegalne wyścigi samochodowe, poznaje Raise’a – chłopaka, o którym krążą legendy.

Ze względu na swoje osiągniecia w wyścigach jest nazywany Królem Nowego Orleanu. Wkrótce okazuje się, że Raise zamieszkał z bratem Lei w akademiku i wykorzystuje to, aby lepiej ją poznać. Raise ukazuje Lei swój świat i zakorzenia w niej miłość do samochodów oraz nielegalnych wyścigów, ale co najważniejsze, i do siebie.

Jednakże umyka mu pewna tajemnica, która ponownie daje o sobie znać. Ale tym razem z podwójną siłą.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o I Wanna Fall. Bright Side:

I Wanna Fall. Bright Side - opinie o książce

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2024-07-06, Ocena: 5, Przeczytałem,

"Boje się, że już nigdy się nie wzniosę, lecz spadnę, i to na samo dno."

Lea wraz z bratem i najlepszą przyjaciółką wyjeżdżają do Nowego Orleanu. Dziewczyna właśnie tam ma zacząć studia, po cichu również liczy, że w końcu uwolni się od nadopiekuńczej matki.

Dziewczyna szybko wpada w wir nowych znajomości i imprez.

To właśnie na jednej z nich poznaje Raise'a chłopaka, o którym jest dość głośno i nazywany jest królem Orleanu nielegalnych wyścigów samochodowych.

Później okazuje się, że Raise jest współlokatorem brata Lea, a dodatkowo chce ją lepiej poznać. Tym samym pokazuje jej swój świat, a ona się w nim zakochuje. Jednak chłopak też nie pozostaje jej obojętny.

Lecz, gdy na jaw wyjdą tajemnice, wszystko może się zmienić.

"Jesteś kimś, kogo najwyraźniej potrzebowałam na swojej drodze."

" I Wanna Fall. Bright Side" to książka, do której robiłam trzy podejścia. Niestety wcześniejsze dwa były dość burzliwe ?

Ciężko było mi przebrnąć przez początek.

Myślę, że to nie był ten czas, na tego typu lekturę. Aż w końcu zaskoczyło. Może nie było jakiś wielkich fajerwerków, ale spędziłam z tą książką miło czas.

Bardzo lubię motyw nielegalnych wyścigów a jeszcze, gdyż dochodzi motyw bad boya, to już w ogóle przepadam.

Tak było i tym razem, Raise podbił moje serce, jednak Lea trochę mnie irytowała, a ich znajomość była dość pokręcona, poplątana i dziwna.

Fabuła nie była zła. Chwilami się dłużyła, a chwilami pochłania się ją strona za stroną.

Motyw wyścigów i tajemnicy robił swoją robotę. Chociaż przyznam, że niektóre błędy w książce mogą doprowadzić do białej gorączki. Ale co tam, jak książka wciąga to i błędów się nie zauważa ?

Znalazły się też fragmenty, które wywoływały uśmiech na twarzy.

No i oczywiście nie zabraknie hot scen, takich napisanych ze smakiem i nie wulgarnie.

Autorka ma przyjemny i lekki styl pisania, co działa na duży plus.

Jak już udało mi się wkręcić w historię, to wystarczyły dwa wieczory i było po wszystkim.

Czy polecam ?

Jasne, że tak. Ta książka to fajna odskocznia od codzienności.

Wiele czytałam o tej książkę więc siłą rzeczy zamówiłam. Od pierwszych stron nie mogłam się wciągnąc w fabule. Nie rozumiałam tego co czytam więc wiele razy wracałam do tego samego zdania. Męczyłam się okropnie,żeby co kolwiek zrozumieć. Nie mam pojęcia dlaczego wiele osób tak się nią zachwycało. Historia dość płytka i nie zachęcająca do dalszej lektury. Raczej nie sięgnę po kolejne części

Look at me Princess
Aleksandra Nil0
Okładka ksiązki - Look at me Princess

Rihan Taylor i Leila Harrison od dziecka są przyjaciółmi. Jednak ta zażyła relacja nie podoba się ich rodzicom, którzy robią wszystko, aby ich rozdzielić...

Look at Me Princess 2
Aleksandra Nil0
Okładka ksiązki - Look at Me Princess 2

Rihan chce, żeby Leila zrozumiała, co miało wpływ na jego zachowanie, i wybaczyła jego postępowanie. Dziewczyna postanawia dać mu kolejną szansę, a w głębi...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka