HR Business Partner. Rola - Funkcje - perspektywy

Rola HR Business Partnera jest w Polsce mocno niedookreślona. Zarówno studenci jak i praktycy cały czas poszukują wiedzy, która wyjaśniałaby nie tylko teoretyczne aspekty roli i kompetencji na tym stanowisku, ale też pokazywałaby najlepsze praktyki i wskazywała źródła inspiracji.

Autorzy książki to wybitni praktycy, którzy podjęli się wyzwania jakim jest selekcja i synteza wybranych modeli teoretycznych. Kierując się własnym doświadczeniem, stworzyli przystępny opis roli HR Business Partnera.

W pierwszej części publikacji zostały zebrane wiodące koncepcje roli HR Business Partnera i przypisywanych jej kompetencji na przestrzeni ostatnich 20 lat. Czytelnik znajdzie w jednym miejscu modele i główne założenia.

Druga część książki jest fundamentem merytorycznym roli HR Business Partnera. Prowadzi od ogólnej koncepcji organizacji i jej operacjonalizacji, poprzez strategię HR, do elementarnej wiedzy w zakresie cyklu życia pracownika.

W publikacji zawarte są też treści ukazujące wymiary i przyszłość roli HR Business Partnera. Autorzy przez pryzmat konkretnych zagadnień przedstawiają współczesne trendy, ogólne koncepcje, narzędzia i studium przypadku ich wdrożenia.

Książka jest cennym źródłem wiedzy zarówno dla studentów studiów podyplomowych z zakresu HR Business Partner oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi, jak i praktyków.

Informacje dodatkowe o HR Business Partner. Rola - Funkcje - perspektywy:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2018-05-30
Kategoria: Ekonomia
ISBN: 9788301199548

Kup książkę HR Business Partner. Rola - Funkcje - perspektywy

HR Business Partner. Rola - Funkcje - perspektywy - opinie o książce

Kolorowanka przedszkolaka. Dla chłopców
Okładka ksiązki - Kolorowanka przedszkolaka. Dla chłopców

Kolorowanka przedszkolaka to seria sześciu zeszytów ilustracjami, których kolorowanie ćwiczy sprawność grafomotoryczną ręki, rozwijają spostrzegawczość...

Silver Surfer. Tom 1
Okładka ksiązki - Silver Surfer. Tom 1

Jako strażnik kosmicznych szlaków Silver Surfer zwiedził wszechświat wzdłuż i wszerz, przez co sądził, że nic go już nie zaskoczy... aż spotkał Dawn Greenwood...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski