reklama

Higiena i sterylizacja. w branży beauty

Higiena i sterylizacja w branży beauty to nowoczesna książka przybliżająca aktualne standardy z zachowaniem medycznych procedur higieny i sterylności w miejscu pracy. Pozycja została opracowana według najnowszych zaleceń, a także dostosowana do dynamicznie rozwijającego się rynku kosmetologicznego. Zebrano w niej wiedzę i doświadczenie nie tylko kosmetologów, fizjoterapeutów, nauczycieli kosmetyki, ale także inspektorów BHP oraz inspektorów terenowych powiatowych stacji sanitarnych.

W publikacji zostały omówione:

najnowsze przepisy dotyczące szczegółowych wymagań sanitarno-higienicznych przy świadczeniu usług fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu i odnowy biologicznej (w tym ustawy, rozporządzenia, cele i zadania higieny); wytyczne, jak zapobiegać zakażeniom w miejscu pracy; sposoby dezynfekcji i sterylizacji; najpoważniejsze błędy higieniczne; praktyczne wiadomości, co każdy pracodawca powinien wiedzieć (dokumentacja, OC, projektowanie gabinetu i ciągu technologicznego).

Książka jest adresowana do pracodawców, pracowników i studentów branży beauty. Jej lektura powinna być pierwszym krokiem przy rozpoczynani działalności zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej.

,,Autorka dołożyła wszelkich starań, by pozycja ta była wyznacznikiem stosowania oraz wdrażania dobrej praktyki kosmetologicznej. Książka zawiera przepisy i wymogi dla pomieszczeń i procedur wykonywanych w gabinetach świadczących usługi kosmetyczne. Polecam Państwu tę lekturę".

Fragment recenzji Doroty Kudzi-Karwowskiej

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej

Informacje dodatkowe o Higiena i sterylizacja. w branży beauty:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2020-04-07
Kategoria: Inne
ISBN: 9788320059649

Tagi: bóg Bezpieczeństwo i higiena pracy

Kup książkę Higiena i sterylizacja. w branży beauty

Higiena i sterylizacja. w branży beauty - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski