reklama

Happy food green. O roślinnej diecie i szczęśliwym życiu

Jak zachować równowagę między zdrowiem i smakiem a troską o środowisko?

W czasach, gdy o zdrowiu, klimacie i negatywnych skutkach chowu zwierząt myślimy więcej niż kiedykolwiek, jest wiele powodów, dla których warto żyć bardziej zielono.

Oferta wyrobów wege i zamienników produktów pochodzenia zwierzęcego stale rośnie i łatwo stracić orientację, co naprawdę jest najlepsze tak dla naszego organizmu, jak i klimatu. Happy food green podsuwa nam odpowiedź na pytanie, jak w większym stopniu oprzeć swoją dietę na roślinach.

Po Happy food i Happy food 2.0 czołowy szwedzki szef kuchni Niklas Ekstedt i dziennikarz naukowy Henrik Ennart kontynuują serię książek o jedzeniu, które daje szczęście. Happy food green zawiera szczegółową analizę rewolucyjnych wyników badań na temat diety roślinnej oraz pięćdziesiąt apetycznych przepisów zapewniających zróżnicowane i zrównoważone posiłki.

Książka przyda się nie tylko początkującym wegetarianom i weganom. Będzie też idealnym poradnikiem dla tych, którzy chcieliby w większym stopniu korzystać z produktów roślinnych. To obowiązkowa lektura dla zainteresowanych bardziej ekologicznym i pełniejszym smaku życiem.

Informacje dodatkowe o Happy food green. O roślinnej diecie i szczęśliwym życiu:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-08-11
Kategoria: Kuchnia
Tytuł oryginału: Happy Food Green

Kup książkę Happy food green. O roślinnej diecie i szczęśliwym życiu

Happy food green. O roślinnej diecie i szczęśliwym życiu - opinie o książce

Happy Food. Przez żołądek do szczęścia
Henrik Ennart0
Okładka ksiązki - Happy Food. Przez żołądek do szczęścia

Hamburger o działaniu przeciwzapalnym? Sok z buraka zamiast viagry? To możliwe. Zawartość talerza wpływa zarówno na ciało, jak i na umysł. Może...

Happy Food 2.0 Co jeść, by szczęśliwie żyć
Henrik Ennart0
Okładka ksiązki - Happy Food 2.0 Co jeść, by szczęśliwie żyć

50 pysznych dań kojących ciało i duszę! Przyprawiające o zawrót głowy fakty! Świadome odżywianie angażujące wszystkie zmysły! Śmieciowe jedzenie...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung