reklama

Nieśmiało czekasz, aż inni zauważą Twoją ciężką pracę? Ukrywasz swoje potrzeby, bo jesteś zbyt miła i łagodna? Chodzisz wokół innych na paluszkach? Cóż, moja droga, to nie jest najlepsza taktyka negocjacyjna. Jeśli nie chcesz zarabiać mniej niż mężczyźni, przestań być grzeczną dziewczynką.

Pamiętaj, że my -- kobiety -- możemy negocjować lepiej niż mężczyźni. Czyż nie jesteśmy wspaniałymi słuchaczkami, uważnymi obserwatorkami sygnałów niewerbalnych i specjalistkami w stawianiu się na miejscu innych? Zapanuj nad tymi cechami swojej osobowości, które doprowadzają mądre kobiety do zawierania głupich transakcji. Nie poświęcaj się, nie żądając niczego w zamian. Zawieraj porozumienia zadowalające dla wszystkich, łącznie z Tobą!

Książka "Grzeczne dziewczynki nie negocjują. Podręcznik negocjacji dla kobiet, które wiedzą, czego chcą przy stole negocjacyjnym" pomoże Ci wykorzystać Twoje naturalne, kobiece moce negocjacyjne.

Dowiedz się, jak:

usunąć wewnętrzne blokady, które każą Ci trzymać buzię na kłódkę, wyceniać wyniki swojej pracy po nie zaniżonych stawkach, nie bać się poruszać kwestii finansowych, lepiej słuchać i obserwować ludzi, przygotować się do ważnych negocjacji, nie ulegać typowo męskim zagrywkom, mówić "nie" bez wyrzutów sumienia.

Informacje dodatkowe o Grzeczne dziewczynki nie negocjują. Podręcznik negocjacji dla kobiet, które wiedzą, czego chcą przy stole negocjacyjnym:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2007-05-08
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Grzeczne dziewczynki nie negocjują. Podręcznik negocjacji dla kobiet, które wiedzą, czego chcą przy stole negocjacyjnym

Grzeczne dziewczynki nie negocjują. Podręcznik negocjacji dla kobiet, które wiedzą, czego chcą przy stole negocjacyjnym - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung