Gdybym wtedy wiedział to, co wiem teraz

Bądź mądry przed szkodą -- ucz się na cudzych błędachWiemy, że doświadczenie jest bezcenne. Gdyby tylko zdobywanie go nie było takie czasochłonne! I gdyby nauki nie trzeba było okupić tyloma błędami! Co powiesz na kompendium, które zaoszczędzi Ci 3000 lat irytujących doświadczeń i trudu wyważania otwartych drzwi? Przeczytaj je, a nie będziesz musiał wyrzucać sobie przez całe życie, że "powinieneś był", że "mogłeś", że "chciałeś".Richard Edler zebrał odpowiedzi zarządzających korporacjami, polityków i przywódców religijnych -- ludzi, którzy zdobywali doświadczenie na własnej skórze. Ty możesz uczyć się na ich błędach. Zamiast czekać 25 lat, aż doświadczenie przyjdzie do Ciebie, zdobądź je już teraz. Rady, które znajdziesz w tym kompendium, są inne niż wskazówki, którymi zasypują Cię krewni i znajomi. Te rady są kierowane do ludzi mądrych, którym wystarczy jedno słowo czy drobna aluzja. I wcale nie musisz ich słuchać, jeśli nie będziesz miał na to ochoty. Możesz odłożyć tę książkę na półkę i sięgać po nią tylko w wybranych chwilach. Nie oszukuj się -- jak mówi jeden ze współautorów książki -- jesteś w 100% odpowiedzialny za własne szczęście.Doświadczeniem dzielą się z Tobą między innymi: * Helen Gurley Brown, zarządzająca czasopismem Cosmopolitan; * Pat Riley, legendarny trener ligi NBA; * Orrin Hatch, senator USA; * Dick Schlosberg, wydawca i szef Los Angeles Times; * dr Condoleezza Rice, sekretarz stanu USA; * Dennis Prager, gospodarz popularnych w USA talk-show; telewizyjnych i radiowych; * John E. Martin, dyrektor zarządzający międzynarodową siecią restauracji Taco Bell.

Informacje dodatkowe o Gdybym wtedy wiedział to, co wiem teraz:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-246-0205-4

Kup książkę Gdybym wtedy wiedział to, co wiem teraz

Gdybym wtedy wiedział to, co wiem teraz - opinie o książce

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka