Fuckdoll

Powieść dla prawdziwych facetów, którzy wiedzą czym jest męska przyjaźń. Brawurowa jazda ulubionym samochodem zawsze kręciła Roberta Benesza. Sunie jak żyleta pomyślał. Jednak tym razem instynkt zawiódł. Wypadek okazał się feralny dla jego córki. Ratunkiem dla Julii miała być operacja plastyczna. Benesz wybiera najlepszą klinikę w Stanach i tu ... popełnia fatalny błąd. Dlaczego amerykański milioner opętany wizją podbicia rynku porno chce zabić Benesza? Co łączy narkotykowego bossa z Puerto Rico z kliniką plastyczną? Czym tak naprawdę zajmują się pracujący tam chirurdzy? Czy piękna Chloe będzie dla Benesza miłością aż po grób? Każdy przynajmniej raz spotyka na swej drodze tytułową fuckdoll. To przed nimi ostrzegały nas matki. Ale niewielu z nas posłuchało... Ta powieść jest jak plątanina kolorowych przewodów we wnętrzu bomby. Tykającej bomby.

Informacje dodatkowe o Fuckdoll:

Fuckdoll - opinie o książce

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2016-06-03, Ocena: 4, Przeczytałam,
Polskie kryminały również są dobre. czytało się szybko i pasjinująco, do końca nie wiedziałam o co tak naprawdę chodzi w tej historii. Gorąco polecam.
Avatar użytkownika - Sardegna
Sardegna
Przeczytane:2013-03-17, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Wymęczyłam tą powieść i stwierdzam zdecydowanie, że to nie jest historia dla mnie. Może rzeczywiście powinnam odnieść się do stwierdzenia, że to męska książka i nie brnąć w tą opowieść. Jednak z drugiej strony, dlaczego od razu kwalifikować ją dla określonej grupy czytelników i nie dać jej szansy? więcej: http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/2013/03/fuckdoll-jerzy-corvin-litwinski.html
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun