Fotografia cyfrowa dla nastolatków

Podręcznik, dzięki któremu Twoje zdjęcia zapamiętają wszyscy Wybierz odpowiedni dla siebie aparat i poznaj jego możliwości Opanuj zasady kompozycji ujęć i fotografowania w różnych warunkach Naucz się katalogować, obrabiać i prezentować swoje fotografie Fotografia cyfrowa otworzyła przed nami nowe możliwości uwieczniania najpiękniejszych momentów naszego życia. Aparaty cyfrowe są coraz tańsze i łatwiejsze w obsłudze, a niemal każdy telefon komórkowy pozwala na "pstryknięcie" fotki. Jednak aby nasze zdjęcie cieszyło oko i wyróżniało się w tłumie dziesiątek zdjęć z imprezy czy wakacji pod żaglami, trzeba czegoś więcej niż tylko aparatu -- przede wszystkim warto mieć wiedzę o jego możliwościach i ograniczeniach oraz umiejętności uchwycenia obiektywem tego, czego inni nie dostrzegają. Opanowanie tych umiejętności leży w zasięgu każdego z nas! "Fotografia cyfrowa dla nastolatków" to podręcznik, dzięki któremu rozpoczniesz swoją fascynującą przygodę z fotografią cyfrową! Poznasz wszystkie zagadnienia niezbędne do tego, aby Twoje zdjęcia zwracały uwagę i wzbudzały podziw. Dowiesz się, jak wybrać odpowiedni aparat, i nauczysz się korzystać w pełni z jego możliwości. Opanujesz reguły kompozycji i zasady fotografowania różnych tematów i motywów. Przeczytasz o przenoszeniu zdjęć do komputera, katalogowaniu ich i opisywaniu oraz cyfrowej obróbce. Znajdziesz tu ponadto informacje o drukowaniu fotografii oraz publikowaniu ich w internecie. Wybór aparatu Dobór formatu zapisu zdjęć Korzystanie z programów tematycznych Praca z lampą błyskową Kompozycja ujęcia Techniki fotografowania Przenoszenie zdjęć na dysk twardy Katalogowanie i opisywanie fotografii Retusz, korekcja i kadrowanie zdjęć Drukowanie obrazów cyfrowych Przeczytaj i zacznij pstrykać niebanalne zdjęcia!

Informacje dodatkowe o Fotografia cyfrowa dla nastolatków:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: b.d
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 978-83-246-1183-6

Kup książkę Fotografia cyfrowa dla nastolatków

Fotografia cyfrowa dla nastolatków - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung