reklama

Fear Agent, tom 3

Heath Huston dostaje ostatnią szansę odpokutowania za wszystko co nawyczyniał w trakcje swojego pijackiego żywota. Jako ostatni żyjący człowiek we wszechświecie odkrywa sekretną historię Tetaldian. Czy dzięki tej wiedzy uda mu się odwrócić bieg historii?

Informacje dodatkowe o Fear Agent, tom 3:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-06-01, Ocena: 4, Przeczytałem,

CZYNNIK STRACHU

„Fear Agent” to jedna z bardziej udanych serii Ricka Remendera. Bezpretensjonalna, bez ambicji do czegoś wyższego, stanowi po prostu kawał dobrej rozrywki. Rozrywki wartej polecenia każdemu miłośnikowi fantastyki, który ma ochotę na lekkie, proste dzieło, przypominające mu o innych popkulturowych dokonaniach, na których pewnie się wychował.

W życiu Heatha Hudsona wydarzyło się wiele. I to do tego stopnia, że obecnie skończył, jako ostatni przedstawiciele ludzkiej rasy w całym wszechświecie. Ale, zdaniem Tetaldian, nadal jest o jednego człowieka za dużo. Wciąż więc Heath pozostaje głównym celem. Ale celem niebezpiecznym, bo zaczynającym odrywać sekrety historii jego wrogów. Dzięki temu pojawia się szansa, by zmienił to, co się stało, ale także i znalazł upragnione odkupienie. Stawka jest wysoka, jak nigdy, ale czy wiecznie zapijaczony bohater będzie w stanie wykorzystać to, co zesłał mu los?

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung