Dzieci Regresji

O tym, jak nasze dorosłe życie kształtują doświadczenia i urazy z okresu dzieciństwa oraz o tym, jak skutecznie uwolnić się od ich destrukcyjnego wpływu i podnieść jakość swojego życia.

DZIECI REGRESJI są to osoby narodzone na nowo dzięki terapii regresywnej

Książka ta powstała na podstawie własnej pracy nad sobą, oraz na postawie wieloletniej pracy terapeutycznej i medytacyjnej. Obrazuje negatywne wzorce psychiczne, które nie pozwalały nam szczęśliwie żyć. Znajdują się tutaj dokładne opisy, w jaki sposób na dorosłe życie człowieka wpływają przekonania wyniesione z domu rodzinnego, szkoły i podwórka. Wzbogacona jest w opisy osób, które w czasie terapii regresywnej przypomniały sobie doświadczenia ze swojego wczesnego dzieciństwa i porodu.

Książka ta jest dowodem na to, że samemu w prosty sposób możemy zmienić swoje życie, należy jednak poświęcić sobie trochę czasu, zaangażowania i energii. Zawiera ona propozycje ćwiczeń, które pomogą Ci odkryć Twoje błędne przekonania i ich wpływ na Twoje życie. Oczywiście znajdziesz tutaj odpowiedzi na pytania: jak się od owych przekonań uwolnić i jak je uzdrowić, by nie wpływały negatywnie na obecne życie, jak swoje życie zmienić w realny sposób, jak uzdrowić relacje z innymi ludźmi, oraz jak odnaleźć radość i sens swojego życia. Tak. Tutaj znajdziesz prosty sposób na to, jak odkryć radość w swoim życiu, nawet, jeśli w tej chwili uważasz, że nie masz najmniejszych powodów do tego, by się nim cieszyć. Cuda są możliwe, jeśli zainwestuje się w siebie czas, wiarę i zaangażowanie.

Książka ta choć mówi o zaawansowanych zagadnieniach, jest napisana prostym, zrozumiałym językiem. Zawiera treściwie opisany sposób pracy z afirmacjami i przygotowuje do samodzielnej pracy nad sobą. Zawiera również szereg uzdrawiających ćwiczeń i praktyk duchowych. Myślą przewodnią tej książki jest uzdrawianie poprzez przebaczanie.

Książka ta jest poświęcona dwóm tematom, które są ze sobą ściśle powiązane. Pierwszy to uzdrawianie urazów z dzieciństwa. Ma ona za zadanie pomóc dorosłemu człowiekowi uwolnić się od przeszkadzających mu w dorosłym życiu emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa. Drugi - ukazuje jakie postępowanie rodziców wobec własnego potomstwa może na nie wpływać destrukcyjnie i w taki sposób uczy, jak je zdrowo i świadomie wychowywać, by prawidłowo się rozwijało i by w dorosłym życiu nie przejawiało napięć oraz destrukcyjnych programów niepozwalających szczęśliwie żyć.

Chociaż autor powołuje się na duchową ścieżkę, to jest to książka typowo terapeutyczna, odwołująca się jednak do naszej bosko-doskonałej natury...

Informacje dodatkowe o Dzieci Regresji:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2006-08-01
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-915167-2-0

Kup książkę Dzieci Regresji

Dzieci Regresji - opinie o książce

Afirmacje sukcesywne czyli Jak wyafirmować sobie szczęście
Robert Krakowiak0
Okładka ksiązki - Afirmacje sukcesywne czyli Jak wyafirmować sobie szczęście

Opisuje zaawansowaną technikę pracy z afirmacjami. Nauczy Cię ona, jak układać, uwiarygodniać, stopniować i precyzować afirmacje pod kątem konkretnej osoby...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski