Dropsik i jego przygody

Psu potrzebne jest nie tylko jedzenie i kąt do spania, lecz także troskliwa opieka, czułość, zrozumienie i szacunek. W zamian obdarza właściciela prawdziwą przyjaźnią i oddaniem.

Wszystko to uświadamia czytelnikowi mały Dropsik. Pochodzi wprawdzie z rodu Szczekajów i Zbójów, lecz jest uroczym szczeniakiem, ulubieńcem dzieci. Rozumie ludzką mowę i sam opowiada o swoich szalonych przygodach.

Czytelnik musi uważnie śledzić akcję, żeby móc odpowiedzieć na pytania zamieszczone pod licznymi obrazkami, ilustrującymi tę miłą i pouczającą książkę.

Informacje dodatkowe o Dropsik i jego przygody:

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2000 (data przybliżona)

Kup książkę Dropsik i jego przygody

Dropsik i jego przygody - opinie o książce

Avatar użytkownika - Elia
Elia
Przeczytane:2022-12-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Dropsik to piesek, który mieszka ze swoją mamą Daną w mieszkaniu Ja-ro. Jaro to muzyk, który ma w swoim domu wiele instrumentów. Dropsik przeżywa wiele przygód- chodzi na spacery , ptrzez przyapadek występuje w programoie telewizyjnym, poznaje , czym jest schronisko dla psów. Udaje mu się  nawet uratować swego tatę od mieszkania na łańcuchu... Piękna i mądra ksiażka, również aktywizująca małego słuchacza, który musi odpowiadać na różne pytania zadane przez autora. Szkoda, że ta pozycja jest tak zapomniana i mało popularna. Mój synek pokochał Dropsika i nazwał tak nawet swoją przytulanke :)

Bajdurki mojej babci
Anna Szymanowska0
Okładka ksiązki - Bajdurki mojej babci

Bajki o zwierzątkach, diable i życiu na wsi opowiadane na dobranoc. Kolorowe ilustracje Wojciech Chełchowskiego....

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski