reklama

Droga Serca Do Ludzi

Pokazuje jak ważna w naszym życiu jest WDZIĘCZNOŚĆ i ile można zyskać dzięki niej.

Zapraszam Cię do tej niezwykłej podróży.

Dziękuję, że Jesteś i czytasz te słowa. Nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko ma swój głęboki sens…

Nazywam się Mariola Sokołowska i jestem przede wszystkim Trenerem Wdzięczności. Na co dzień zarażam innych mocą i siłą wdzięczności.

Pewnego dnia nazwano mnie także Aniołem Współczesnego Świata, za co bardzo dziękuję. To dla mnie zaszczyt w ten sposób służyć innym i z pełną odpowiedzialnością pełnić tę rolę, abyś mogła/mógł żyć pełnią szczęścia.

Jestem także Certyfikowanym Coachem, Mówcą Motywacyjnym oraz członkiem Organizacji John Maxwell Team Poland, Mentorką Fundacji Kobieta Niezależna oraz Prezesem Stowarzyszenia Pomocy i Wsparcia ADS, a moją misją życiową jest tworzenie społeczeństwa wolnego od zawiści, zazdrości i wzajemnego oceniania się, gdzie panuje wzajemny szacunek, miłość, życzliwość oraz docenienie siebie i drugiego człowieka.

Książka “Droga serca do ludzi” to moje marzenie z głęboką intencją, aby zainspirować Cię i wiele innych osób do tego, aby pochylić się nad niedocenianym w naszym kraju pięknym narzędziem, które niesamowicie wpływa na zmianę jakości życia. Tym cudownym narzędziem jest Magia Wdzięczności.

Obserwując siebie, bliskich oraz otoczenie zrozumiałam, że nie doceniamy siebie i swojego życia. Poświęcamy zdrowie, swój czas na wszystko i wszystkich dookoła, a zapominamy o najważniejszej osobie na tej ziemi. Obdarowujemy innych miłością lub szukamy miłości na zewnątrz, zamiast zacząć od najistotniejszej kwestii – BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI DO SIEBIE.

Przy tym wszystkim jesteśmy wręcz nasączeni strachem, lękiem i obawami. Skupiamy się na opinii innych i żyjemy tak, jak inni nam powiedzą. Nie idziemy za głosem serca i przez to niestety jesteśmy nieszczęśliwi oraz niespełnieni.

Życie to piękny dar, tylko trzeba nauczyć się to dostrzec na nowo.

Książka “Droga serca do ludzi” to 13- ście różnych historii, które pokazują, że warto pokochać siebie i swoje życie! Zapraszam Cię do tej niezwykłej podróży. Pamiętaj, gdyby coś jestem blisko…

Jeszcze raz dziękuję, że Jesteś i mam nadzieję do zobaczenia!

Informacje dodatkowe o Droga Serca Do Ludzi:

Wydawnictwo: inne