Dieta kolagenowa. Zdrowie, młodość i uroda w 28 dni

Aby dobrze się czuć i świetnie wyglądać, trzeba zdrowo jeść. Rzadko jednak wiemy, czym właściwie jest zdrowe odżywianie. Zalecenia w tym zakresie zmieniają się dynamicznie - dotyczy to zarówno oficjalnej dietetyki, jak i modnych diet lansowanych przez celebrytów. Ostatnio szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się kolagen. Jest to białko charakteryzujące się specyficznym połączeniem aminokwasów - niezwykle istotne dla zdrowia. Funkcjonowanie mięśni, stawów, skóry, jelit, układu odpornościowego i wielu innych organów jest od niego uzależnione. Czy warto więc systematycznie wzbogacać dietę w kolagen?

Owszem, warto! Jak zrobić to dobrze, dowiesz się z tej książki. Dzięki niej zrozumiesz, jak działa kolagen i dlaczego jest tak ważny dla organizmu. Dowiesz się, co mówi nauka o bezpiecznym odzyskiwaniu witalności, przywracaniu równowagi hormonalnej i poprawianiu odporności za pomocą diety kolagenowej. Nauczysz się także dostarczać sobie kluczowych składników i wykonywać odpowiednie ćwiczenia, dzięki którym Twoje ciało będzie sprawnie produkować kolagen. Zapoznasz się z dwoma różnymi planami dietetycznymi i mnóstwem sprawdzonych przepisów. Książka zawiera wiele praktycznych porad i konkretnych wskazówek, dzięki którym już niedługo będziesz się cieszyć sprawnością, zdrowiem i urodą!

W tej książce:

co nauka mówi o kolagenie i jego znaczeniu dla zdrowia

jak kolagen wpływa na regenerację i odmłodzenie organizmu

informacje o produktach bogatych w kolagen oraz korzystnych ziołach i olejkach

kolagenowe terapie dla skóry, jelit i układu odpornościowego

szczegółowe plany diet

najlepsze przepisy na kolagenowe pyszności

Kolagen? Twój niezawodny patent na młodość i urodę!

Informacje dodatkowe o Dieta kolagenowa. Zdrowie, młodość i uroda w 28 dni:

Wydawnictwo: Septem
Data wydania: 2020-09-01
Kategoria: Kuchnia
Tytuł oryginału: The Collagen Diet: A 28-Day Plan for Sustained Weight Loss, Glowing Skin, Great Gut Health, and a Younger You

Kup książkę Dieta kolagenowa. Zdrowie, młodość i uroda w 28 dni

Josh Axe0
Okładka ksiązki - Dieta KETO. Trzydziestodniowy plan na zrzucenie wagi, przywrócenie równowagi hormonalnej, rozjaśnienie umysłu i poprawę zdrowia

Wiele milionów osób zmaga się ze skutkami nieprawidłowego żywienia. Najczęściej chodzi o masę ciała, ale problem jest o wiele szerszy -...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski