Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców

Przystęne źródło informacji dla rodziców nastolatków chorych na depresję.

Pomóż swojemu dziecku odzyskać dobre samopoczucie.

,,Zostaw mnie, mamo!", ,,Daj mi spokój, tato!" Rodzice nastolatka często słyszą takie słowa od swojego dziecka. Czasem jednak mogą one wskazywać na to, że dziecko zmaga się z depresją, która jest u nastolatków problemem częstszym, niż mogłoby się wydawać. Jakiejś formy depresji lub długotrwałego obniżenia nastroju doświadcza około 10% nastolatków.

Jeśli martwisz się, że tak jest w przypadku twojego syna lub córki, ta książka może się okazać pomocna. Dowiesz się z niej, na co zwracać uwagę i jak wspierać swoje dziecko w walce o poprawę samopoczucia.

Książka ta, napisana przez ekspertów doświadczonych w leczeniu depresji u młodych ludzi, przybliża fakty (jak również demaskuje błędne wyobrażenia) na temat tej choroby oraz proponuje pomocne strategie oparte na technikach terapii poznawczo-behawioralnej, której skuteczność została udowodniona naukowo i potwierdzona w praktyce.

Uzupełnieniem tej książki jest tom Czy mam depresję i co mogę na to poradzić?, z którego twoje dziecko może korzystać samodzielnie.

Informacje dodatkowe o Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2018-10-02
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Teenage Depression - A CBT Guide for Parents

Kup książkę Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców

Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców - opinie o książce

Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatków
Shirley Reynolds0
Okładka ksiązki - Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatków

Przystępne źródło informacji na temat depresji u nastolatków. Szukasz informacji o depresji napisanych w zrozumiałym języku? Rozmowy o...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska