reklama

Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatków

Przystępne źródło informacji na temat depresji u nastolatków.

Szukasz informacji o depresji napisanych w zrozumiałym języku?

Rozmowy o depresji nie przychodzą łatwo, zwłaszcza młodym ludziom. Warto więc, żebyś wiedział, że nie jesteś z tym problemem sam. Może cię to zaskoczy, ale szacuje się, że z różnymi formami przygnębienia i utrzymującego się pogorszenia nastroju boryka się około 10% nastolatków. Są jednak sprawdzone sposoby, z których możesz skorzystać, by poczuć się lepiej.

Niniejszy poradnik powstał z myślą o was, młodych ludziach, i został napisany tak, by w zajmujący i przystępny sposób odpowiedzieć na wasze pytania. Treść opiera się na aktualnych badaniach i najlepszych praktykach leczenia. W naszej książce znajdziesz:

Historie osób, z którymi możesz się utożsamić. Pomocne na co dzień, interaktywne ćwiczenia. Wskazówki, dokąd się zwrócić po dodatkowe wsparcie.

Jeśli czujesz się przygnębiony, nasza książka wprowadzi cię w podstawowe pojęcia związane z depresją i pomoże ci rozpocząć proces zdrowienia!

Druga książka, Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców, został pomyślany jako wsparcie dla rodziców pragnących pomóc swoim dzieciom wyjść z depresji.

Informacje dodatkowe o Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatków:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2018-10-02
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Am I Depressed And What Can I Do About It?

Kup książkę Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatków

Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatków - opinie o książce

Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców
Shirley Reynolds0
Okładka ksiązki - Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców

Przystęne źródło informacji dla rodziców nastolatków chorych na depresję. Pomóż swojemu dziecku odzyskać dobre samopoczucie...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski