Demon

Tom 1 cyklu Demon

Ta powieść była głośna jeszcze przed wydaniem. Opublikowana w 2006 roku nakładem autora stała się sensacją wśród internautów. Dlatego jedno z największych wydawnictw amerykańskich kupiło ją i lansowało jako swój najgorętszy tytuł Frankfurckich Targów Książki 2008. W styczniu 2009, przed swoją premierą, Demon był najszerzej komentowaną powieścią miesiąca. Producent filmów Raport mniejszości i Ring kupił prawa do ekranizacji. Śmierć legendarnego projektanta gier sieciowych wstrząsa jego fana

Informacje dodatkowe o Demon:

Demon - opinie o książce

Avatar użytkownika - Gordian
Gordian
Przeczytane:2015-07-24, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Dożyliśmy dziwnych czasów. Dziś nie marzymy już o przyszłości. Nie ma wizji świata za 100 lat, bo na dobrą sprawę nie nadążamy za galopującym rozwojem już teraz. A co jeśli wam powiem, że przyszłość nadeszła wcześniej? Chcąc nie chcąc zderzamy się z nią brutalnie każdego dnia często nie wiedząc nawet kiedy. Innym razem niebezpieczeństwo czyha tuż obok, niewidoczne ale zawsze obecne. Demony naszych czasów nie czają się w mrokach i opuszczonych zakamarkach. Siedzą w naszych komputerach robiąc spustoszenie, a my (albo większość z nas) nie ma pojęcia jak, kiedy i jaki będzie tego finał... Daniel Suarez napisał powieść obrazującą to jak jesteśmy bezradni w świecie pełnym kontroli, kamer i pozornego bezpieczeństwa.

Więcej:

Avatar użytkownika - Antosia