Deadman Wonderland #8

Tom 8 cyklu Deadman Wonderland

Makina wraz z oddziałem specjalnym rusza zaprowadzić porządek w DW. Ganta bierze na siebie zniszczenie urządzenia sterującego Ninbenami. Tamaki jednak nie poddaje się bez walki i wystawia przeciwko nim grupę Ninbenów pierwszej rangi.

Informacje dodatkowe o Deadman Wonderland #8:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-04-06, Przeczytałem,

DOG-EAT-DOG

To już ósmy tom „Deadman Wonderland”, a tempo mangi nie zwalnia ani na chwilę. Co ważniejsze całość nie traci swojego znakomitego klimatu, nadal dostarczając znakomitej i brutalnej rozrywki. I chociaż nie znajdziecie tutaj żadnej większej głębi, a tom ten należy do słabszych, i tak absolutnie jest warto poznać tę serię.

Poprzez ratowanie Azami Ganta stał się wrogiem numer jeden właściwie dla wszystkich. Całe więzienie znienawidziło Deadmanów, ale Deadmani na dodatek znienawidzili jego. Co nie sprawiło, że Ninbeni przestali brać go za cel. Teraz jednak sytuacja zaczyna się odwracać. Kiedy Ganta, Azami i Shiro stają oko w oko z najdoskonalszymi z Ninbenów – Akatsukim, Mikawą i Sumeragi – do walki włączają się Senji, Hitaram Takami i Sukegawa. Niestety wróg jest potężniejszy, niż cokolwiek na to wskazywało. Ich niesamowite zdolności potrafią zwrócić sojuszników przeciwko sobie nawzajem, na dodatek wyciągają na światło dzienne wspomnienia ich przeszłości. Gdy Deadmani są w coraz gorszym stanie, Gata i jego towarzysze starają się zniszczyć nadajnik sterujący Ninbenami.
Tymczasem Makina wraz ze swoimi ludźmi kontynuuje rewolucję w Deadman Wonderland. Czy jej plan ma szansę powodzenia? Kto zapłaci za obecne wydarzenia najwyższą cenę i czy sekrety bohaterów wyjdą wreszcie na jaw?

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/04/deadman-wonderland-8-kataoka-jinsei.html

Deadman Wonderland #9
Jinsei Kataoka, Kazuma Kondou0
Okładka ksiązki - Deadman Wonderland #9

Po wyniszczającej, ale zwycięskiej walce z Ninbenami Ganta dołącza do Makiny i razem ruszają wypełnić plan Ende Faust. Jednak na miejscu okazuje się, że...

Deadman Wonderland #11
Jinsei Kataoka, Kazuma Kondou0
Okładka ksiązki - Deadman Wonderland #11

Ganta i Senji udają się do najgłębszej części DW w poszukiwaniu pozytywek, będących kluczem do zagadki Wretched Egg. Zostają zaatakowani przez Przedrzeźniacza...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung