Deadman Wonderland #12

Tom 12 cyklu Deadman Wonderland

Senjiemu w ostatniej chwili udaje się uratować Gantę przed śmiercią. Obaj stają do walki z Przedrzeźniaczem.

Informacje dodatkowe o Deadman Wonderland #12:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-04-12, Przeczytałem,

CEL W ŻYCIU

To już przedostatni tom „Deadman Wonderland”. Jak się można było spodziewać, tempo nie zwalania ani na moment, walki nie ustają, a i nie zabrakło kilku intrygujących momentów. Całość nie przestaje więc dostarczać znakomitej zabawy, do jakiej na s przyzwyczaiła, a przy okazji nie traci także nic ze swojego klimatu.

Ganta starł się z Hagire. Walka nie szła mu najlepiej, ale oto pojawił się Senji. Teraz obaj stają do pojedynku z potężnym i szalonym wrogiem. Chłopak stara się zwyciężyć używając swoich niezwykłych zdolności, jednakże te powodują u niego coraz gorsze problemy ze zdrowiem. Starcie udaje się zakończyć połowicznym zwycięstwem, niemniej Ganta znajduje się w coraz gorszym stanie i wszystko wskazuje na to, że może stracić kontrolę nad swoim ciałem. Nie zamierza jednak się poddać i jako klucz do Mother Goose, chce użyć systemu, by pomóc Shiro. Tylko czy jej w ogóle jeszcze da się pomóc? I czego tak naprawdę pragnie dziewczyna?
Tymczasem Yosuga zdradza drużynę Deadmanów by pomóc Hagire, w którym wciąż dostrzega resztki swojego „brata”. Czy jej działania doprowadzą do tragedii gorszej, niż trzęsienie ziemi sprzed dziesięciu lat? Jakie tajemnice skrywa jeszcze Ganta? I do czego to wszystko doprowadzi?

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/04/deadman-wonderland-12-kataoka-jinsei.html

Deadman Wonderland #10
Jinsei Kataoka, Kazuma Kondou0
Okładka ksiązki - Deadman Wonderland #10

Ganta zostaje uniewinniony i wypuszczony na wolność, lecz wciąż nie może się pozbierać po odkryciu szokującej prawdy – pod czerwoną maską Wretched Egg kryje się Shiro!...

Deadman Wonderland #11
Jinsei Kataoka, Kazuma Kondou0
Okładka ksiązki - Deadman Wonderland #11

Ganta i Senji udają się do najgłębszej części DW w poszukiwaniu pozytywek, będących kluczem do zagadki Wretched Egg. Zostają zaatakowani przez Przedrzeźniacza...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung