Crazy love

Cztery ciepłe, romantyczne, a czasami humorystyczne opowiadania o miłości.

Skay, dziewczyna z bogatego domu ucieka przed niechcianym ślubem. Niestety rozbija się w górach z wynajętym pilotem i to tuż przed walentynkami. Czy Alaska ich rozgrzeje?

Mila Walker jeździ autostopem. Nieświadomie wsiada do auta przystojnego przemytnika narkotyków. Mimo niebezpieczeństwa to będzie pełna humoru wyprawa! Ta historia z pewnością zapadnie jej w pamięci.

Informacje dodatkowe o Crazy love:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-02-14
ISBN: 978-83-67200-02-8

Kup książkę Crazy love

Crazy love - opinie o książce

Avatar użytkownika - wiolamp
wiolamp
Przeczytane:2022-03-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2022,

4 opowiadania z motywem miłości.
4 autorki.
Dziewczyny świetnie się czytało 💪
Od syndromu sztokholmskiego po piękną historię o dojrzałym uczuciu.
- przemytnik.
Mila łapie stopa. Okazuje się, że auto jest pełne mężczyzn. Jednak dziewczyna odważnie wsiada, bo jest zdeterminowana dotrzeć do granicy. W trakcie uświadamia sobie, że nowo poznani są przemytnikami narkotyków. Jeden z nich to nieźle ciacho, któremu Mila nie potrafi się oprzeć.
Czy niebezpieczny mężczyzna da skusić się wyszczekanej Amerykance?
Świetna historia z poczuciem humoru. Tylko Dakota mogła stworzyć tak dobre i zwariowane opowiadanie, które wywołało od początku do końca pozytywne emocje.
Czekam na ciąg dalszy.
- Miłość nie jedno ma imię
Dagmara Rek idealnie wkomponowała się ze swoim lekkim i przyjemnym opowiadaniem. Historia o trudach miłości. O tym, że uczucie nie zawsze jest proste i piękne, a ból po stracie pozostaje na zawsze. Jednak warto mieć nadzieję i nie zamykać się na nowe.
Kamil i Monika.
Mężczyzna, który stracił miłość swojego życia.
Kobieta, która odczuła boleśnie zdradę męża.
Czy tych dwoje może połączyć prawdziwe, czyste uczucie?
- Tylko mnie kochaj
Co to była za historia!
Claire ucieka od ojca do Nowego Orleanu, żeby zaznać normalnego życia. Trafia do baru gdzie współpracownicy nie są dla niej łaskawi, zwłaszcza Jared. Chłopak jest dla niej opryskliwy jednak wspólne mieszkanie zbliża.
Czy ta dwójka po bliższym poznaniu obdarzy siebie chociaż przyjaźnią?
- lot do szczęścia
Autorka zdecydowanie potrafi trzymać w napięciu od początku do końca.
Skylar - której ojciec zaplanował ślub z o wiele starszym wspólnikiem postanawia uciec i wziąć ślub na Alasce.
Nick - były pilot F16, który podjął się pomóc w ucieczce Skylar i pod wpływem impulsu postanawia zostać jej mężem.
Nagłe zwroty akcji, wypadek samolotu, pościg ojca za Skylar to wątki przez, które nie można oderwać się od opowiadania.
Końcówka, pomimo akcji trzymającej w napięciu, wywołuje rozbawienie.
Polecam każde opowiadanie! Wzruszą, rozbawią i wciągną bez reszty!

Wydawnictwo cały czas wychodzą naprzeciw oczekiwaniom czytelników. Co rusz zaskakują nas czymś nowym. Tym razem we współpracy z czterema autorkami powstała antologia o miłości. "CRAZY LOVE" skusiło mnie do czytania właśnie tym "crazy". Byłam ogromnie ciekawa tego, co znajdę pod tym określeniem.
   Na start opowiadanie Dakota Arizona "Przemytnik" - ale się uśmiałam. Główna bohaterka, Mila to totalna wariatka. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Odważna, zadziorna, ironiczna nawet bezczelna. Z nią był ubaw po pachy. To, co wyczyniała z panem przemytnikiem powodowało, że uśmiech nie schodził mi z twarzy. Aż mi się smutno zrobiło, gdy opowiadanie dobiegło końca. Ale to autorka zapowiada ciąg dalszy, więc mam nadzieję, że to nastąpi już niedługo.
   Dagmara Rek "Miłość niejedno ma imię" - typowo romantyczna historia. Ona klientką, on dostawcą. Powoli zacieśniająca się więź ukazująca piękno uczucia, jakim jest miłość.
   K.E.December "Tylko mnie kochaj" - młoda kobieta poszukująca wolności od ojca oraz skryty, tajemniczy ale empatyczny mężczyzna. Autorka co chwilę, na tak skromniej objętości, zaskakiwała mnie. Znalazły się tutaj różne emocje i ponownie - za krótka historia. Chciałoby się poczytać w pełnowymiarowej powieści.
   A.November "Lot do szczęścia" - Skylar Roberts nie ma zamiaru ulegać ojcu i poślubiać kogoś, kogo nienawidzi i to tylko po to, by dobić biznesu. Postanawia uciec  na Alaskę, by tam doprowadzić swój plan do celu. Jednak tym razem los ma coś więcej do powiedzenia i samolot, którym leci Sky z Nickiem, rozbija się. To wbrew pozorom bardzo fajna i humorystyczna historia. Trochę przerażająca, zdecydowanie erotyczna ale przede wszystkim romantyczna.
   Cztery opowiadania. Cztery odrębne historie, które łączy jedno - miłość i Walentynki. Autorki doskonale oddały atmosferę i klimat. Pokazały, że miłość przychodzi zupełnie niespodziewanie. Wystarczy być uważnym i zwracać uwagę na szczegóły. Albo wziąć sprawy w swoje ręce - w końcu nikt nie zna nas tak dobrze, jak my sami.
   Ciężko jest mi wybrać opowiadanie, które najbardziej mi się podobało. Długo nad tym myślałam i porównywałam opowiadania. Tym razem ex aequo pierwsze miejsce ode mnie należy do opowiadania "Przemytnik" i "Tylko mnie kochaj".
   Zachęcam do czytania. Naprawdę warto.

Polecam.

Współpraca: Wydawnictwo Spark

Recenzja przedpremierowa

,,Jeden z nich od razu przykuł moją uwagę, bo wyróżniał się na tle pozostałych. Cholerne, madafaka, bożyszcze nastolatek!"Dakota Arizona
Mila ucieka od nudy i stagnacji w swym domu. Chce przeżyć przygodę życia i udaje się w emocjonalna i pełna niebezpieczeństw przygodę. Na jej drodze stają niebezpieczni mężczyźni. A w szczególności jeden. Przystojny, oczy pełne chłodu i pożądania. Jak się to zakończy? Czy Mila wyjdzie z tego cało?

,,Czasami miłość jest tuż obok nas, a my jej w ogóle nie zauważamy, a czasem brak nam odwagi, by wyznać to, co czujemy". Dagmara Rek
W tej historii poznajemy Monikę. Dziewczynę, kobietę która postanowiła założyć własna firmę. Nie wierząc już że może na swej drodze poznać wyjątkowego mężczyznę który będzie ja kochał, poznaje uroczego i przystojnego kuriera który dostarcza jej jedzenie. I tak od słowa do słowa zawiązuje się pomiędzy nimi nic przyjaźni. A co z tego wynikło?

"- Kochaj mnie teraz i wtedy, kiedy znienawidzi mnie cały świat, bowiem twoja miłość jest tym, co trzyma mnie przy życiu" K.E.December
Claire ucieka od ojca. Nie chce żyć i spełniać jego oczekiwań. Jej życie jej sprawa. Trafia do Nowego Orleanu. Tam próbuje poszukać sobie i pracy, i mieszkania. Przypadkiem trafia na bar gdzie spotyka bardzo przystojnego aczkolwiek gburowatego chłopaka o imieniu Jared. Jeden pocałunek jedna chwila zmieniają wszystko.

,,- Hermiona co? - zaśmiał się gorzko. - A ja jestem Voldemort!" A.November
Skylar waleczna, niebezpieczna, piękna dziewczyna. Gdy dowiaduje się , że jej ojciec chce wydać ja za mąż za osobnika, który jest sporo starszy od niej i bez jej zgody, postanawia uciec z domu. Chce się dostać na Alaskę gdzie można się hajtnac i nie jest tak łatwo uzyskać rozwód. Trafia na lotnisko gdzie poznaje byłego pilota f16 Nicka. Ten zgadza się ja przetransportować na Alaskę. Jednakże w czasie lotu, doznają wypadku. Jak się potoczą dalsze losy? Czy wyjdą z tego cało? Co na to ojciec.

Każda historia na swoj sposób była wyjątkowa. Każda rozpaliła me serce i spowodowała wykwit rumienia na policzkach. Każda na swoj sposób udowodniła, że miłość jest praktycznie obok nas, wystarczy że ją odszukamy i zaufamy. A jak nie to trafi nas strzała Amora w najmniej oczekiwanym momencie. Niektóre te historie moim zdaniem zasługują na napisanie książki. Pełnej książki bo nie ukrywam, że chciałabym poznać dalsze losy Mili, Skylar. Te dwie dziewczyny najbardziej mi zaimponowały swoją determinacją, odwagą i że chcą zadbać o siebie.

Polecam przeczytać ten opowiadania. Chociaż krótkie to jednak sprawiające że człowiek chwilowo zapomina o zewnętrznym świecie i całkowicie poddaje się lekturze. Miłość to wielkie i niesamowite uczucie. Wystarczy je odszukać i pozwolić mu zostać.

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;