Co się dzieje w lesie

Hej, jestem Miś! A to mój las.

Mieszkam w nim razem z kolegami.

Tyle w nim zdarzeń, że ojej!

Chcecie zobaczyć? Chodźcie z nami!

Przepięknie zilustrowana książka o misiowym lesie i jego mieszkańcach. Wypełniają ją wiersze i zadania, w sumie ponad 200 rzeczy do znalezienia!

Razem z misiem podróżujemy lasem od wiosny do zimy, poznając nowych przyjaciół, odkrywając nowe miejsca i przeżywając przygody. Zajrzymy do leśnej szkoły, wpadniemy na urodziny króliczka i na olimpiadę, nad stawem poszukamy ochłody w upalny dzień, wybierzemy się na piknik, ognisko i przedstawienie, pożegnamy odlatujące jesienią ptaki, pochlapiemy się w kałużach i trafimy na zimową ucztę.

Na końcu książki są dodatkowe informacje na temat przyrody, idealne dla początkującego miłośnika natury!

Rachel Piercey - poetka i redaktorka. Współredagowała antologie poezji dla dzieci. Prowadzi warsztaty poetyckie w szkołach podstawowych. Jej wiersze dla dorosłych publikowały różne czasopisma. Mieszka w Londynie.

Freya Hartas - ilustratorka specjalizująca się w książkach dla dzieci. Mieszka w Bristolu ze swoim partnerem i czarnym kotem Katsu. W 2014 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale ilustracji Uniwersytetu Falmouth. Uwielbia wyczarowywać humorystyczne postacie, zwierzęta i potwory. Tworzy im całe fantastyczne światy, w których mogą zamieszkać i się zagubić.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Co się dzieje w lesie:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2022-07-13
Tytuł oryginału: If You Go Down to the Woods Today

Kup książkę Co się dzieje w lesie

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka