reklama

Ciąża. Lekarz rodzinny

Ciąża to piękny okres w życiu kobiety. Warto, abyś przeżyła go w pełni świadoma tego, co dzieje się w Twoim ciele. Właśnie dzięki tej książce będziesz mogła "zobaczyć", jak tydzień po tygodniu rozwija się Twoje dziecko. Autorka doradzi Ci, w jaki sposób przygotować się do porodu, kiedy zgłosić się do szpitala i co ze sobą zabrać. Poradnik "Ciąża. Lekarz rodzinny " zawiera także opisy różnych rodzajów porodów, typowych dolegliwości oraz praw, które przysługują kobiecie w trakcie ciąży i po porodzie. Jeśli natomiast dopiero planujesz posiadanie potomstwa, z pewnością zainteresuje Cię rozdział odpowiadający na pytanie: "Kiedy mogę zajść w ciążę?".

Dzięki tej książce:

dowiesz się, kiedy możesz zajść w ciążę; rozpoznasz symptomy mogące świadczyć o tym, że jesteś w ciąży; wyznaczysz termin porodu; prześledzisz przebieg ciąży tydzień po tygodniu; przygotujesz się do porodu; wybierzesz właściwy sposób odżywiania; poznasz wpływ używek na płód; dowiesz się o możliwych dolegliwościach i objawach ewentualnych powikłań; sprawdzisz prawa przysługujące Ci w trakcie ciąży i po porodzie.

Przeżyj świadomie ten piękny okres!

Weź swoje zdrowie we własne ręce i zacznij aktywnie wpływać na przebieg choroby.
Tak wiele zależy od Ciebie!

Informacje dodatkowe o Ciąża. Lekarz rodzinny:

Wydawnictwo: Septem