Chrononauci, tom 2

Nieco starsi, ale ani trochę mądrzejsi, Corbin i Danny, fizycy podróżujący w czasie powracają. Tym razem próbują zawładnąć przyszłością, ale kiedy własna misja ich przerasta, ktoś z przeszłości zmusza ich do wypełnienia wyjątkowego i złowrogiego zadania. Album zawiera zeszyty Chrononauts: Futureshock #1-4.

Informacje dodatkowe o Chrononauci, tom 2:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-02-04, Ocena: 4, Przeczytałem,

FIGHT THE FUTURE

Mark Millar to jeden z tych scenarzystów, który od tworzenia długich serii woli zamknięte, krótkie opowieści, które po prostu robi tak, jak czuje. Czasem jednak po latach wraca do nich, serwując nam ciąg dalszy. Niedawno zrobił tak ze swoim bodajże najlepszym dziełem, „Kick Assem”, teraz zaś serwuje nam drugą część przygód „Chrononautów”. I jak wszystkie jego komiksy, tak i ten to kawał wyśmienitej, pełnej popkulturowych odniesień rozrywki. Co prawda większej głębi tutaj nie ma, ale za to zabawa jest naprawdę znakomita.

Szaleni podróżnicy w czasie, Corbin Quinn i Danny Reilly, powracają! Po swoich poprzednich przygodach dojrzeli, wyciągnęli pewne wnioski, ale… nie przeszkadza im to być równie naiwnymi i pakować się w równie wielkie tarapaty, co kiedyś. Kiedy wyruszają na podbój przyszłości, nie mają jeszcze najmniejszego pojęcia, jak bardzo ich to przerośnie. A wtedy przeszłość upomina się o nich i… Jak poradzą sobie z największym wyzwaniem w ich karierze? I jakie będą skutki ich działań?

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung