Chłodnictwo i klimatyzacja

Przedstawiamy kolejne, 4. wydanie bestsellerowego podręcznika dla studentów uczelni technicznych ,,Chłodnictwo i klimatyzacja". Tematyka ta mieści się w obszarze tematycznym nazywanym COWK - ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja (chłodnictwo), wykładanym m.in. na kierunkach energetyka, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn.

Publikacja stanowi bogate i zaktualizowane kompendium wiedzy o rozwiązaniach z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji.

Dużą jej zaletą jest fakt przedstawienia często skomplikowanych w treści w sposób przystępny, w formie zwartego kompendium z przystępnym językiem.

Autorzy tej publikacji to specjaliści w zakresie nauki o chłodnictwie i klimatyzacji: Dariusz Butrymowicz, Kamil Śmierciew, Jerzy Gagan oraz Kazimierz Gutkowski.

Publikację tę kierujemy zarówno do studentów kierunków takich jak: inżynieria środowiska, energetyka, mechanika i budowa maszyn, budownictwo i architektura (przedmioty: wentylacja i klimatyzacja, chłodnictwo i pompy ciepła, systemy klimatyzacji, wymiana ciepła pompy ciepła, technika cieplna i pokrewne), jak również do praktyków: projektantów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, inżynierów z tej branży, zakładów produkcyjnych.

Informacje dodatkowe o Chłodnictwo i klimatyzacja:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2020-11-30
Kategoria: Podręczniki

Kup książkę Chłodnictwo i klimatyzacja

Chłodnictwo i klimatyzacja - opinie o książce

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz