reklama

Mistycyzm i nadużycia seksualne, dzieła charytatywne i zabieranie dóbr osobistych, fanatyzm, kult charyzmatycznego przywódcy i zniewolenie kobiet. Istnieje długa lista sprzeczności, które wyłaniają się z wielkiego śledztwa w sprawie Ruchu Focolari, rzeczywistości kościelnej pod wieloma względami nieznanej, mimo że ma dwa miliony wyznawców na całym świecie.

Ferruccio Pinotti zebrał w książce bogatą dokumentację na temat świata Focolari oraz wywiady ze świadkami, byłymi fokolarynami, teologami i ekspertami, wydobywając na światło dzienne prawdę o Ruchu Focolari.

Informacje dodatkowe o Boża sekta. Ruch Focolari - skandale, nadużycia i walka o władzę w Kościele katolickim:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2023-05-31
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Boża sekta. Ruch Focolari - skandale, nadużycia i walka o władzę w Kościele katolickim

Boża sekta. Ruch Focolari - skandale, nadużycia i walka o władzę w Kościele katolickim - opinie o książce

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-07-22, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Lubicie czytać szokujące i kontrowersyjne reportaże? Jeśli tak to mam dla Was prawdziwą "grubaskę".

"Boża podszewka" to książka, w której autor Ferruccio Pinotti pokazuje nam prawdę o Ruchu Religijnym Focolari. Dowiadujemy się w tym kontrowersyjnym reportażu do jakich okropnych czynów dochodzi pod przykrywką Ruchu Focolari. Dziennikarskie śledztwo przeraża tym, co wychodzi na światło dzienne. Ruch Focolari, którego oficjalna nazwa brzmi Dzieło Maryi został założony w 1943 roku przez Chiarę Lubich. Członkowie tego Ruchu należą do legalnej sekty, z której ciężko uwolnić się. Władza, pieniądze, manipulacje, przemoc, molestowanie nieletnich, sztuczne uśmiechy, fałsz i obłuda. Książka jest dosyć gruba, a dzięki temu dowiecie się z niej wiele ciekawych informacji. Autor porusza bolesne, ciężkie i trudne tematy. Informacje zawarte w niej sprawią, że będziecie zszokowani, przerażeni i wzburzeni. Autor rzetelnie dzieli się z nami wiedzą jaką zdobył. To książka, która daje do myślenia i otwiera oczy.
Jeśli nie boicie się czytać trudnych i kontrowersyjnych książek to sięgnijcie po tę.
Gwarantuję Wam, że dostaniecie mnóstwo emocji.

Warto przeczytać. Polecam!

BRUNETTE BOOKS