Boska Magia. Siedem świętych sekretów manifestacji

Starożytne sekrety Hermetyków odnośnie alchemii i Boskiej magii zostały ujawnione!

Masz naturalne magiczne zdolności, dzięki którym możesz podnieść swoje życie na całkowicie nowy poziom, a także leczyć i pomagać swoim najbliższym i klientom. Pierwszym nauczycielem tej Boskiej magii był egipski mędrzec znany jako Hermes Trismegistos. Jego nauki, zwane Hermetycznymi, były przekazywane jedynie ustnie albo w bardzo zakodowanych pismach. W 1908 roku trzech studentów, Hermetyków, spisało je w książce pod tytułem "Kybalion". Jednakże ich praca nadal była trudna do zrozumienia z powodu archaicznego i niejasnego języka.

Teraz w Boskiej Magii Doreen Virtue prezentuje przejrzyście zredagowaną wersję "Kybalionu" napisaną zrozumiałym, współczesnym językiem. Doreen opatrzyła ją swoimi komentarzami i praktycznym sugestiami bazującymi na jej własnych sukcesach w stosowaniu nauk Hermetyków przy uzdrawianiu i manifestacjach. Z Boską Magią staniesz się panem swoich nastrojów, uwolnisz negatywność, zamanifestujesz nowe poziomy obfitości i przyciągniesz do każdej sfery swojego życia wspaniałe możliwości.

"Tak długo jak długo żyjemy na fizycznym planie Ziemi, materia jest dla nas rzeczywista. Nie jest ona mniej rzeczywista tylko dlatego, że rozumiemy naukową prawdę o atomach albo nauki Hermetyków odnośnie mentalnej natury Wszechświata.

Możemy kontrolować materię wykorzystując do tego wyższe siły. I jest to znacznie lepsze niż udawanie, że materia nie istnieje. Prawa natury są niezmienne i nie możemy od nich uciec. Jednakże możemy je omijać dzięki zastosowaniu praw wyższego rzędu.

Wszechświat, jego reguły i zjawiska są prawdziwe, jeśli odnosimy je do ludzi. Świat jest także ulotny i ciągle zmieniający się, więc w sensie Absolutu jest nierealny. Jednakże musimy żyć i działać tak, jak gdyby pędzący Wszechświat i materia były rzeczywiste. W świecie fizycznym Mentalizm, moc twoich myśli, jest najpotężniejszą naturalną siłą."

Informacje dodatkowe o Boska Magia. Siedem świętych sekretów manifestacji:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Tytuł oryginału: Divine Magic: The Seven Sacred Secrets of Manifestation
Tłumaczenie: Patrycja Lech

Kup książkę Boska Magia. Siedem świętych sekretów manifestacji

Boska Magia. Siedem świętych sekretów manifestacji - opinie o książce

Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
EmnildaAmelberga
Przeczytane:2023-04-13, Ocena: 6, Przeczytałam,

"Boska magia" to mini książeczka o Kybalionie. Mamy tutaj trochę historii o powstaniu "Kybalionu", kilka słów o hermetykach. Znajdziemy tutaj zarówno cytaty z oryginału jak i objaśnienia aksjomatów spisane przez Trzech Mistrzów oraz komentarze autorki. Możemy z tej książki dowiedzieć się o siedmiu świętych prawach - opisanych tutaj dość szczegółowo, o alchemii - tutaj również nie brakuje ciekawych informacji i wyjaśnień, np. jak to naprawdę było z tym kamieniem filozoficznym, ogólnie poznajemy tutaj ciekawy obraz Wszechświata, jak wygląda, jakimi prawami się rządki, co jak działa i dlaczego. Wciągająca książka, którą czyta się szybko i jest ciekawą przygodą po dawnym sposobie wyjaśniania tego jak działa Wszechświat.

Archaniołowie i Wniebowstąpieni Mistrzowie
dr Doreen Virtue0
Okładka ksiązki - Archaniołowie i Wniebowstąpieni Mistrzowie

Wokół jest wiele istot, które pragną Ci pomóc. Oprócz aniołów, są też archaniołowie, a także wniebowstąpieni mistrzowie, którzy kiedyś byli na ziemi (Budda...

Jak usłyszeć swoje Anioły
dr Doreen Virtue 0
Okładka ksiązki - Jak usłyszeć swoje Anioły

Jak usłyszeć swoje anioły to oparte na wieloletnich doświadczeniach dr Doreen Virtue kompendium wiedzy na temat form i sposobów komunikacji z aniołami...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski