Książka jest zbiorem rozmów, przeprowadzonych przez redaktorów miesięcznika psychologicznego „Charaktery”, głównie dr Dorotę Krzemionkę, z wybitnymi badaczami, psychologami i psychoterapeutami. Są wśród nich takie sławy, jak Philip Zimbardo, John Caccioppo, Christina Maslach, Jan Strelau, Bogdan Wojciszke, Wiesław Łukaszewski, Piotr Oleś, Bogdan de Barbaro, Zofia Milska-Wrzosińska.

Mistrzowie opowiadają o naturze naszych relacji z ludźmi, o tym, co pomaga je budować i co nam w tym przeszkadza. Znajdziemy tu opowieści o miłości, zdradzie, przyjaźni, intymności, namiętnościach, manipulacji, a nawet zbrodni.

Książkę uzupełniają krótkie teksty, poświęcone najnowszym badaniom psychologicznym. Ksiażka jest kontynuacją wydanego w 2013 roku bestselleru „Bliżej siebie”. To dobry przewodnik, który pomoże trafić do innych ludzi i do samego siebie.

Informacje dodatkowe o Bliżej ludzi: Rozmowy z mistrzami o tym, co nas łączy, co dzieli, o miłości, szczęściu, manipulacji, przeznaczeniu i zbrodni:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2015-09-14
Kategoria: Psychologia
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Bliżej ludzi: Rozmowy z mistrzami o tym, co nas łączy, co dzieli, o miłości, szczęściu, manipulacji, przeznaczeniu i zbrodni

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski