reklama

Bł. Matka Speranza. Nieznane cuda bliźniaczej duszy ojca Pio

,,Jej serce żyło w niebie, ale stopami stąpała po ziemi". Jan Paweł II o Matce Speranzie

Błogosławiona Matka Speranza, mistyczka - jak twierdzi jej biograf - miała swój udział w ocaleniu życia polskiego papieża. Jej czciciele podkreślają, że była bliźniaczą duszą Ojca Pio. Podobnie jak święty kapucyn, posiadała nadzwyczajne zdolności, choćby bilokacji, podobnie wyróżniona została przez Boga krwawymi stygmatami, wreszcie podobnie przepełniona była miłością i ufnością w niezmierzoną Bożą potęgę, poprzez którą dokonywała niemożliwego.

Autor książki José María Zavala, dzięki dostępowi do bezsprzecznie wiarygodnych świadectw wielu osób zebranych w trakcie procesu beatyfikacyjnego Matki Speranzy i po wysłuchaniu osobistych relacji tych, którzy przez całe lata żyli u jej boku, zabiera nas w niesamowitą podróż na granicy tego, co widzialne i niewidzialne, i gdzie miłość Boga przecina drogę naszego ludzkiego doświadczenia.

Ta publikacja odkrywa przed polskim czytelnikiem jedną z najbardziej niezwykłych postaci współczesnego Kościoła. Wierzymy przy tym, że bł. Matka Speranza stanie się wkrótce jedną z najpopularniejszych świętych Kościoła.

Informacje dodatkowe o Bł. Matka Speranza. Nieznane cuda bliźniaczej duszy ojca Pio:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2020-06-19
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: MADRE ESPERANZA Los milagros desconocidos del alma gemela del Padre Pío

Tagi: bóg Religie i wierzenia

Kup książkę Bł. Matka Speranza. Nieznane cuda bliźniaczej duszy ojca Pio