Jeżeli lubisz rozwiązywać zagadki i jesteś miłośnikiem przygód, to dobrze trafiłeś! Zapraszam do Tajemniczego Zakątka, gdzie poznasz Antka Ułamka, dzielnego chłopca, który zakłada biuro detektywistyczne, aby pomóc mieszkańcom miasteczka. Do biura zgłaszają się osoby, które potrzebują pomocy w rozwikłaniu tajemniczych spraw. W książce znajdziesz ciekawe zagadki matematyczne, łamigłówki, zadania, które pozwolą rozwinąć logiczne myślenie i nabyć nowe kompetencje matematyczne. Ważne jest również bycie detektywem, zdobywanie gwiazdek, poznawanie nowych bohaterów i przeżywanie przygód. Ponadto detektyw, który pomoże w rozwiązaniu akt sprawy, stanie się przyjacielem Antka oraz bohaterem mieszkańców Tajemniczego Zakątka! Publikacja jest interesującym sposobem na pokazanie, jak ważna, ale ciekawa i cenna jest matematyka, która w pełni zasługuje na bycie królową nauk.

Informacje dodatkowe o Biuro detektywistyczne Antka Ułamka. Matematyczne zagadki z Tajemniczego Zakątka:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2021-09-01

Kup książkę Biuro detektywistyczne Antka Ułamka. Matematyczne zagadki z Tajemniczego Zakątka

Biuro detektywistyczne Antka Ułamka. Matematyczne zagadki z Tajemniczego Zakątka - opinie o książce

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun