reklama

Książka jest refleksyjną narracją w formie autoetnograficznej opowieści o dzieciach doświadczających choroby nowotworowej i znaczeniu jakie nadają swoim twórczym działaniom.

Książka zarówno dla praktyków jak i teoretyków, zajmujących się szeroko pojętą arteterapią, pedagogiką, psychologią, psychoterapią, psychoonkologią a także dla studentów pedagogiki, psychologii.

Książka adresowana także do rodziców i opiekunów dzieci doświadczających chorób przewlekłych, wymagających długotrwałej hospitalizacji, personelu medycznego, artyści zainteresowanie terapeutycznym działaniem po przez sztukę.

Informacje dodatkowe o Białe kartki. Niewypowiedziane narracje w arteterapii dzieci doświadczających choroby nowotworowej:

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania: 2020-02-12
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Białe kartki. Niewypowiedziane narracje w arteterapii dzieci doświadczających choroby nowotworowej

Białe kartki. Niewypowiedziane narracje w arteterapii dzieci doświadczających choroby nowotworowej - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski