Bazgraki. Nauka pisania. Szlaczki i litery. Ćwiczenia. Kapitan Nauka

Zabawy przygotowujące do nauki pisania - rysuj szlaczki i pisz litery!

Bazgraki. Nauka pisania. Szlaczki i litery. Ćwiczenia to książka z pisakiem ścieralnym przeznaczona dla przedszkolaków, która zachęci dzieci do nauki liter i trenowania umiejętności grafomotorycznych.

W książce znajduje się mnóstwo atrakcyjnych łamigłówek, które ćwiczą rękę w rysowaniu prostych szlaczków i ułatwiają zapamiętanie oraz pisanie liter alfabetu. Dzięki strzałkom wskazującym właściwy kierunek pisania dziecko uczy się odpowiedniego ustawienia ręki i łączenia znaków. Zamieszczone na dole strony ćwiczenia z liniaturą przygotowują do płynnego pisania w liniach.

Kolorowe ilustracje z sympatycznymi Bazgrakami uprzyjemniają naukę pisania i ułatwiają poznawanie słów przez umieszczenie ich w bliskim dzieciom kontekście. Dołączony do książki pisak ścieralny pozwala na wielokrotne zabawy oraz poprawki, a wygodny, duży format A4 umożliwia swobodne rysowanie i pisanie. Książka zawiera również wskazówki metodyczne dla rodziców.

Autorką zabaw jest Antonina Szulczyk, nauczycielka czytania i pisania, trenerka oraz terapeutka ręki, która na co dzień pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Kapitan Nauka to marka, która powstała dzięki rodzicom poszukującym mądrej, pełnej radości, ale i wymagającej rozrywki dla dzieci. Skupiamy się na zagadkach, grach, puzzlach i książeczkach, które uczą przez kreatywną zabawę i wspomagają rozwój dziecka.

Produkty Kapitana Nauki dostosowane są do potrzeb dzieci od narodzin do 11. roku życia. Stymulują rozwój kluczowych umiejętności, takich jak koncentracja, pamięć, spostrzegawczość, myślenie logiczne, kreatywność. Są świetną alternatywą dla smartfona czy komputera, a czas spędzony przy wspólnych rozgrywkach, w gronie rodziny lub rówieśników wzmacnia więzi i umiejętności komunikacyjne.

Informacje dodatkowe o Bazgraki. Nauka pisania. Szlaczki i litery. Ćwiczenia. Kapitan Nauka:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2024-07-24
Kategoria: Inne

Tagi: Materiały edukacyjne Edukacja - sztuka zagadnienia ogólne Edukacja - język literatura pisanie i czytanie Edukacja - pierwszy język (ojczysty) Dzieci od ok. 5 lat Dzieci od ok. 4 lat Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Bazgraki. Nauka pisania. Szlaczki i litery. Ćwiczenia. Kapitan Nauka

Bazgraki. Nauka pisania Wyrazy i zdania. Ćwiczenia. Kapitan Nauka
Antonina Szulczyk0
Okładka ksiązki - Bazgraki. Nauka pisania Wyrazy i zdania. Ćwiczenia. Kapitan Nauka

Zabawy przygotowujące do nauki pisania - pisz litery i wyrazy! Bazgraki. Nauka pisania. Ćwiczenia. Litery i wyrazy to zestaw pomysłowych zabaw wspierających...

Bazgraki. Nauka pisania. Elementarz. Kapitan Nauka
Antonina Szulczyk0
Okładka ksiązki - Bazgraki. Nauka pisania. Elementarz. Kapitan Nauka

Zabawy i ćwiczenia ułatwiające nauką pisania! Bazgraki. Nauka pisania. Elementarz to książka z ćwiczeniami dla przedszkolaków, które uczą się pisać....

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz