Bajki uśmiechajki

„Bajki uśmiechajki…na dobry dzień i jeszcze lepsze jutro”, podobnie jak napisane wcześniej „Bajki terapeutyczne” oraz „Bajki pomagajki”, mają na celu zachęcenie dzieci do czytelnictwa oraz wzbudzenie zainteresowania otaczającym światem.
Czytając je, dzieci mają dodatkowo okazję do poszerzania wiedzy z zakresu biologii, zoologii i geografii oraz do wzbogacania słownictwa. Przekonują się także, iż „lepsze jutro” zapewnić sobie mogą dzięki pozytywnemu myśleniu i podejmowaniu różnorodnych działań przybliżających je do rozwiązania różnych problemów. Treść bajek pomaga w nauce odróżniania dobra od zła.

Informacje dodatkowe o Bajki uśmiechajki:

Wydawnictwo: Martel
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria wiekowa: 6-8 lat
ISBN: 978-83-65222-67-1
Język oryginału: Polski

Kup książkę Bajki uśmiechajki

Bajki uśmiechajki - opinie o książce

Bardzo ciekawa propozycja dla dzieci. Historie, które pozwalają poszerzyć wiedzę o otaczającym świecie. Nastawiają pozytywnie, pokazują rożne możliwości w pokonywaniu trudności. Mówią o emocjach i wprowadzają trochę magii. Dodatkowym atutem są pytania i propozycje zabaw na końcu każdego opowiadania. Polecam.

Bajki terapeutyczne ...na dobry dzień i jeszcze lepsze jutro
Barbara Stańczuk0
Okładka ksiązki - Bajki terapeutyczne ...na dobry dzień i jeszcze lepsze jutro

Bajki terapeutyczne na dobry dzień i jeszcze lepsze jutro to efekt przemyśleń i doswiadczeń życiowych oraz zawodowych autorki. To poradnik z praktycznymi...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka