Bad Guys. Ekipa Złych

Tom 1 cyklu Bad Guys. Ekipa Złych

Czas na spotkanie z Ekipą Złych!

Szykujcie się! Oto przed wami najśmieszniejsza i najbardziej niesforna książka, jaką możecie sobie wyobrazić.

Mówią jak ci źli, wyglądają jak ci źli... i nawet mają zapaszek jak ci źli. Są przerażający, niebezpieczni i... cóż, po prostu źli. Lecz bez względu na to, czy chcecie tego, czy nie, Pan Wilk, Pan Pirania, Pan Wąż i Pan Rekin wkrótce wszystko to zmienią! Pan Wilk ma śmiały plan pierwszej dobrej misji. Czy operacja ,,Miejski psiniec" pójdzie gładko? Czy Ekipa Złych stanie się Klubem Dobrych? I czy Pan Wąż zechce łaskawie przestać połykać Pana Piranię?

Informacje dodatkowe o Bad Guys. Ekipa Złych :

Bad Guys. Ekipa Złych - opinie o książce

Avatar użytkownika - MonikaKilijanska
MonikaKilijanska
Przeczytane:2019-06-09,

Najgorsze postacie z bajek dla dzieci i filmów? Ta czwórka wystarczy: zły wilk, rekin ludojad, pirania amazońska i wąż dusiciel. Wilk zjada babcię, zdmuchuje domy świnek, porywa owce, straszy kobiety i podaje się za staruszki. Wąż włamuje się do sklepów zoologicznych i pozera wszystko, co żyje, łącznie z właścicielem sklepu. Ba, zjadł psa policyjnego, który próbował uratować policjanta, który próbował uratować lekarza, który próbował uratować właściciela sklepu. Pirania zjada turystów, a rekin… no… pożera wszystko i wszystkich. Ogólnie niebezpieczni z nich goście, najlepiej uciekać. A takie zwierzątka przecież też potrzebują przyjaciół, podrapania za uszkiem, płetwą czy brodą, prawda?

Więcej na

Avatar użytkownika - czytajaca_Sandra
czytajaca_Sandra
Przeczytane:2019-04-28,

Pierwszy raz sięgam do takiej formy książki. Komiksowej. I na poważnie. Myślałam, że to może być błaha historia. Tak nie jest. Myślałam, że do mnie nie trafi. Jednak czerpię z tej pozycji wiele kilkuznacznych informacji i wartości. A tym powinna cechować się dobra książka, jaka by nie była. Właśnie tym, że coś w nas z niej pozostaje.

Z perspektywy Pana Wilka, Pana Rekina, Pana Węża czy Pana Piranii możemy widzieć dzisiejszy świat. Nie do końca dobry. Bohaterowie są źli, przerażający, jednak chcą zostać bohaterami. Oto historia, jak potencjalnie źli bohaterowie chcą nauczyć się czynić dobro. Czy im się to udaje?

Czasem w życiu jest tak, że zamysł jest dobry, gorzej z wykonaniem. Tuliś miał fajny pomysł. Chciał uwolnić dwieście szczeniąt, uwięzionych w Psińcu. Co będzie dalej?

Książka nie jest długa. Popatrzmy na jej formę. 🙂

Serdecznie polecam! 🙂

Mops Klops
Aaron Blabey0
Okładka ksiązki - Mops Klops

Klops to najbardziej samolubny mops na świecie.Jest niegrzeczny, niemiły i ciągle się złości.Nie chce dzielić się zabawkami, choć ma ich mnóstwo.Aż zdarzy...

Bad Guys. Ekipa Złych. Misja koło pióra
Aaron Blabey0
Okładka ksiązki - Bad Guys. Ekipa Złych. Misja koło pióra

Ekipa Złych powraca! Gotowa na kolejne dobre uczynki, czy tego chcecie, czy nie! W nowoczesnej fermie klatkowej, chronionej przez najlepszy na świecie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;