reklama

Gdy już się odrodzę…!
To na pewno…!
Znowu…!
Przyjdę…!
Zobaczyć się z wami wszystkimi…!

Jintan wraz ze znajomymi proszą rodziców Menmy o pozwolenie na zorganizowanie pokazu fajerwerków. Reakcja jej mamy, której nie podoba się przyjaźń bohaterów mimo śmierci jej córki, praktycznie zmusza ekipę do ucieczki. Mimo to Jintan wciąż zbiera pieniądze na rakietę…
Czy Super Bustersom Pokoju uda się spełnić życzenie Menmy? Oto przed Wami ostatni tom pełen wzruszających chwil!

Informacje dodatkowe o ANOHANA - KWIAT, KTÓRY WIDZIELIŚMY TAMTEGO DNIA: TOM 3:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-08-20, Ocena: 4, Przeczytałem,

ŻYCZENIE MENMY

Trzeci i ostatni tom „Anohany” w satysfakcjonujący sposób kończy ujmującą opowieść o duchu i jego przyjaciołach z dzieciństwa. Aż szkoda, że to już koniec, bo fabuła zdecydowanie miała potencjał na dłuższą opowieść, na szczęście przede wszystkim liczy się to, że do końca zachowała ten sam znakomity poziom. A po wszystkim ma się tylko ochotę zacząć wszystko od nowa, a to najlepszy dowód na to, jak świetna jest to historia.

Jintan i jego przyjaciele zjawiają się u rodziców Menmy, chcąc wypełnić ostatnią wolę dziewczyny, starają się znaleźć sposób na zorganizowanie pokazu sztucznych ogni. Nie mają jednak pojęcia, jak zostaną powitani… Po ucieczce z domu ich zmarłej znajomej nie zamierzają jednak się poddać i chcą nadaj walczyć o to, czego chce duch dziewczyny. Czy będą w stanie osiągnąć cel? I czy rzeczywiście jest on taki, jak myśleli?

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung