Aniela na tropie snów. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania

Co się stało w krainie dobrych snów? Dlaczego jej mieszkańcy szukają kryjówek w pokojach dzieci? Czy Aniela będzie mieć dość odwagi, by pokonać Lorda Koszmara? Zapraszamy na ekscytującą wyprawę - wszystko rozstrzygnie się w tę jedną noc.

Ciekawa historia, piękne ilustracje i duże litery to doskonała propozycja dla tych, którzy ćwiczą umiejętność czytania.

Informacje dodatkowe o Aniela na tropie snów. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania:

Wydawnictwo: Aksjomat
Data wydania: 2021-06-23
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Aniela na tropie snów. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania

Aniela na tropie snów. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania - opinie o książce

Przyjemne opowiadanie, wciągająca historia, problemy bliskie dziecku. Do tego fajne ilustracje.

Izabela ratuje wróżki. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania
Agata Giełczyńska-Jonik0
Okładka ksiązki - Izabela ratuje wróżki. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania

Izabela ratuje wróżki Latające myszy? W zaczarowanym świecie wróżek wszystko jest możliwe. Także to, że cały ten świat ze wszystkimi swoimi kłopotami...

Antek otwiera restaurację. Świat według Antka i inne nieznośności
Agata Giełczyńska-Jonik0
Okładka ksiązki - Antek otwiera restaurację. Świat według Antka i inne nieznośności

Antek otwiera restaurację Kolejna odsłona serii skrzących się humorem i bezpretensjonalnych opowieści o Antku - chłopaku, którego wszyscy dobrze znają...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz