321 intrygujących faktów o zwierzętach

Fenomenalna encyklopedia wiedzy o zwierzętach!

Czy wiesz, że:

- mamy wydry trzymają swoje dzieci za rękę w czasie snu?

- zielona żaba w czerwone kropki świeci w ciemności?

- kruki rozpoznają okrzyki swoich przyjaciół?

- węże wąchają językiem, a nie nosem?

- rekiny żarłacze mają 3000 zębów?

W tej intrygującej książce znajdziesz 321 ciekawostek o ssakach, ptakach, rybach, owadach, płazach i gadach.

Mathilda Masters jest podróżniczką i odkrywcą. Jej praca polega na poznawaniu nowych kontynentów oraz krajów. Mathilda wie wszystko na prawie każdy temat: o zwierzętach, roślinach, historii, języku i jeszcze dużo więcej. W Polsce ukazały się jej książki ,,321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 lat" oraz ,,101 obrzydliwych faktów".

Louize Perdieus jest utalentowaną i dobrze zapowiadającą się graficzką. Rysuje z dużym poczuciem humoru. W konkursie ilustratorskim Picturale 2015 zdobyła nagrodę Push Prijs. Uwielbia przyrodę i potrafi znakomicie rysować rośliny oraz zwierzęta.

Informacje dodatkowe o 321 intrygujących faktów o zwierzętach:

321 intrygujących faktów o zwierzętach - opinie o książce

Avatar użytkownika - joseheim
joseheim
Przeczytane:2022-07-14, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2022,

Naprawdę fajna, ciekawa lektura dla dziecka i dorosłego w dowolnym wieku. Ja czytałam niespełna sześciolatkowi przez wiele wieczorów przed snem - sam prosił, był zaciekawiony, uważnie słuchał przez cały czas. Sama miałam z lektury wiele radości i dowiedziałam się wielu rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Dodatkowo książka jest ładnie, sympatycznie ilustrowana. Z czystym sumieniem polecam dosłownie każdemu, kto jest choć trochę ciekawy świata.

123 superważne fakty o miłości i seksie
Mathilda Masters0
Okładka ksiązki - 123 superważne fakty o miłości i seksie

Wszystko, co warto wiedzieć o miłości, ludzkim ciele, związkach, płci i seksie! Czy wiesz, że: - zakochanie naprawdę oślepia na jakiś czas? - w porównaniu...

321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 lat
Mathilda Masters0
Okładka ksiązki - 321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 lat

NAJFAJNIEJSZA ENCYKLOPEDIA CIEKAWOSTEK NA ŚWIECIE!   Czy wiesz, że: - żyrafa może sobie wylizać uszy? - zęby czyścimy już od tysięcy lat? - możesz...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka